5 rzeczy, dzięki którym zawsze będziesz wyglądać pięknie

| Aktualizacja:

Co zrobić, by zawsze wyglądać promiennie i zachwycać innych? Nie jest to trudne, wystarczy pamiętać o kilku najważniejszych zasadach, które mają zbawienny wpływ na samopoczucie i urodę.

wróć do artykułu
 • ~angie
  (2017-07-29 14:29)
  i jeszcze do tego.. jedz zdrowo! bycie na diecie nie zawsze oznacza odchudzanie :) dieta to wcale nie takie straszne słowo, pij tez wodę - wtedy twoja skóra będzie pięknie napięta i zawsze bedzie wyglądała świeżo i oczyszczaj organizm chociażby iqgreen, usunięcie toksyn i złego tłuszczu z ciała spowoduje że zaczniesz się uśmiechać jeszcze częściej
 • ~Gosia
  (2018-09-30 12:16)
  Jak każda kobieta w podeszłym wieku ma problemy ze zmarszczkami, ja pozbyłam się ich w większości za pomocą zabiegów z osocza bogatopłytkowego. U mnie sprawdziło się to super, fałdy i zmarszczki sa wygładzone. Bardzo byłam zadowlona z kliniki w ktrej robiłam zabiegi i mogę każdemu polecić- Derma Point w Gliwicach.
 • ~Sonia
  (2018-10-27 13:49)
  Zrobiłam zabieg osoczem Arthrex acp i po zabiegu moja skóra twarzy jest głęboko odżywiona, bardziej napięta i młodsza. Zabieg ten daje niesamowite efekty jak najbardziej polecam. Ja wykonywałam go w klinice Zakrzewscy u Pana Marcina i znakomity specjalista.
 • ~Mariola
  (2018-10-29 12:23)
  Robiłam zabieg nawilżający na twarz ponieważ moja skóra jest ciągle wysuszona, zabieg daje bardzo dobre efekty , głęboko nawilża i wygładza skórę. Zabieg wykonałam u dr Szczepańskiej w Mielcu, bardzo dobry specjalista i fajne doradza zabiegi
 • ~Grażyna
  (2018-11-26 09:59)
  Na zmarszczki bardzo dobrze sprawdza się zabieg z osocza bogatopłytkowego. Poprawia ukrwienie skóry oraz likwiduje zmarszczki. Sama robiłam taki zabieg na dekolt w Maciąg Jery- polecam.