- Paznokcie mają obecnie wielkie znaczenie w modzie, stanowią istotną cześć stylizacji, tak jak makijaż czy fryzura - przyznała modelka, która swoim wizerunkiem wspiera kampanię reklamową nowej linii lakierów do paznokci Rimmel, Super Pro.

Reklama

Modelka nie ukrywa, że malowanie paznokci opanowała do perfekcji, dba również o dłonie swoich przyjaciółek.

- Muszę przyznać, że jestem w tym bardzo dobra. Bardzo lubię to zajęcie, szczególnie kiedy jestem na wakacjach. Kiedy mam czas, zwołuję dziewczyny i sprawiam, że ich paznokcie wyglądają ładnie - przyznała nieskromnie modelka.

Brytyjka zdradziła, że jej ulubionym kolorem z promowanej przez nią kolekcji jest odcień różowo-beżowy.

- Faktycznie, lubię punk rocka, ale jestem raczej neutralną osobą, dlatego tak bardzo odpowiada mi ten delikatny odcień. Sprawia, że paznokcie wyglądają ładnie, są zadbane, ale przy tym nie jest on krzykliwy - mówi. Podkreśla, że przy wyborze odcienia nie kieruje się niczym innym jak instynktem. - Czasem zainspiruje mnie jakaś postać, film albo zespół - wyjaśnia.

Modelka radzi, aby nigdy nie dopasowywać koloru lakieru do szminki. I zachęca do tego aby jeść dużo warzyw i owoców. - Im więcej witamin dostarczasz swojemu organizmowi, tym zdrowsze masz paznokcie - dodaje.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!