Jest wiele tajemnic gwiazd, które nie mają nic wspólnego ze skalpelem. Jedna z nich nazywa się Jimmy Jimmy Coco. To właśnie jemu największe osobowości Hollywood ufają bezgranicznie. To on dba o to, by ich skóra była opalona, ale i by wyglądały na parę kilogramów lżejsze. Z jego usług korzystają Victoria Beckham czy Megan Fox.

Reklama

Równie ważna jest dbałość o włosy. Dlatego też odpowiedni szampon odgrywa bardzo ważną rolę. Ulubionym kosmetykiem tego typu jest w Hollywood "Mane'n Tail". Używają go Jennifer Aniston czy Sarah Jessica Parker. Co dziwne jest to produkt stworzony przede wszystkim dla... koni.

Jak się okazało, produkty ze zwierząt są równie dobre dla ludzi. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się... jad węża. Rzekomo właśnie ta substancja działa cuda, zwłaszcza w pielęgnacji skóry. Właśnie taką terapię przechodzą regularnie Gwyneth Paltrow czy Angelina Jolie. Używają tego, jako kremu.

Jak sobie jednak poradzić ze zmarszczkami? Również to jest maskowane w bardzo dziwny sposób. W Hollywood używa się do tego kremu na... hemoroidy. Nie smaruje się nim tam, gdzie zmarszczki się już pojawiły, ale w miejscach, w których gwiazda chce ich uniknąć. Najczęściej, zatem nakłada się go w okolicach oczu. Eksperci jednak do tej metody podchodzą bardzo sceptycznie.

Piękno pochodzi ze środka i nawet, jeśli czasami się o tym zapomina to należy bardzo dużo pić - wodę, herbatę, rozrzedzone soki. Niedawno wybudowano na Fidżi nawet specjalną studnię, w której woda nie jest pompowana, ale sama wydostaje się na powierzchnię. Podobno nie zawiera ona żadnych szkodliwych substancji. Teraz jest dostępna niemal na całym świecie i kosztuje mniej więcej 16 zł za litr.

Wodą tą wzmacniają się takie gwiazdy jak Demi Moore, Britney Spears czy Madonna. One również wierzą w Kabbala-ballaballa. To tajemnicza, spirytualna nauka, która, jak wierzą gwiazdy, ma moc uzdrawiania. Ci, co wyznają ich naukę noszą na lewym nadgarstku czerwoną opaskę. Oczywiście są i inne gadżety - jak książki, płyty i smakołyki. Wszystko po to, by jak najdłużej zachować młodość.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!