- Cieszymy się, że możemy nadać marce Elizabeth and James stworzonej przez Mary-Kate i Ashley Olsen nowe znaczenie i nowy wymiar, wprowadzając ten prestiżowy zapach - powiedział Michael McGeever, wiceprezes sieci perfumerii Sephora.

Reklama

Perfumy Elizabeth and James będą pierwszym zapachem 25-letnich sióstr Olsen, które podbiły świat mody awangardową marką odzieżową o tej samej nazwie oraz marką The Row, która jest połączeniem luksusu z elementami casual. Bliźniaczki są również właścicielkami linii StyleMint, która oferuje odzież typu streetwear. Kolekcja, skierowana szczególnie do młodych kobiet, zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych dwanaście miesięcy temu. Najnowsze projekty sióstr Olsen od razu znalazły uznanie wśród takich gwiazd jak: Rachel Bilson, Chloe Moretz i Dakota Fanning.

W branży mody Mary-Kate i Ashley to chyba najmłodsze miliarderki. Na początku czerwca młode projektantki otrzymały także jedno z najważniejszych wyróżnień w świecie mody - nagrodę Council of Fashion Designers of America Award.