Od dziś w naszym serwisie kobieta.dziennik.pl regularnie będziecie znajdować porady dotyczące pielęgnacji urody.

Reklama

Nasi eksperci z warszawskiego salonu Degażeria - Mariola Witek i Patryk Belanken - podpowiedzą Wam, jak zadbać o włosy, modnie się pomalować i co zrobić, żeby zachwycać wyglądem dłoni. W cyklu znajdziecie też instruktaże wykonania ciekawych fryzur i makijaży.

Patryk i Mariola swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęli kilkanaście lat temu od pracy w międzynarodowych sieciach fryzjerskich. Szkoląc się u najlepszych, brali udział w specjalistycznych kursach, zdobywając kolejne umiejętności poświadczone licznymi certyfikatami. W 2011 roku przyszła decyzja o uruchomieniu własnego biznesu.

Media

Ona, kompleksowo zajmująca się kreowaniem wizerunku, jest niezastąpioną mistrzynią koloryzacji. On to specjalista od precyzyjnego cięcia, odnowy włosa i szalonych pomysłów. Razem tworzą mieszankę iście wybuchową, której efektem są oryginalne fryzury i kolorystyczne metamorfozy.

Jeśli zechcecie się włączyć w tworzenie tekstów i inspirować nas do podejmowania kolejnych tematów, będzie nam bardzo miło.

Zapraszamy do przesyłania pytań do naszych ekspertów na adres redakcji (kontakt@dziennik.pl) lub zamieszczania ich w komentarzach oraz na naszym profilu na Facebooku.

A tutaj znajdziecie więcej informacji na temat DEGAŻERII.