Dziś w programie "Pytanie na śniadanie" Kasia Cichopek zdradziła, co zapewniło jej utrzymanie atrakcyjnego kształtu biustu po porodzie i w okresie karmienia piersią: w tym czasie aktorka spała w biustonoszu, żeby zapewnić właściwe ułożenie biustu i nie narażać go na działanie niepożądanych sił ciążenia. Zaznaczyła przy tym, że stanik, w którym się śpi, nie powinien mieć fiszbin, a tkanina powinna być przyjemna dla ciała - najlepiej byłoby, gdyby bielizna była wykonana z bawełny.

Reklama

O tym, że spanie w biustonoszu pozytywnie wpływa na kształt piersi, zapewniła w programie również specjalistka od bra fittingu (doboru biustonosza). Ekspertka podkreśliła jednak, że spędzanie nocy w bieliźnie jest wskazane właściwie tylko w 4 przypadkach:

- we wspomnianym już okresie karmienia piersią,

- po znacznej utracie wagi, gdy skóra na biuście traci swoją jędrność,

- gdy biust jest naprawdę obfity i każdorazowe obrócenie się w łóżku wymaga "przełożenia go",

Reklama

- po różnego rodzaju zabiegach chirurgicznych.

W rozmowie Kasia Cichopek opowiedziała też o innych sposobach, które stosuje w celu zapewnienia sobie pięknego biustu. Aktorka dba o piersi, wcierając w nie odpowiednie kosmetyki, ćwicząc i nosząc tylko idealnie dopasowaną bieliznę, która doskonale podtrzymuje jej atrybuty kobiecości.

AKPA