- Marka ANNA PIKURA debiutowała w ubiegłym roku na targach w Bolonii. Co łączy tę linię z oferowanymi również przez spółkę, roślinnymi biokremami, Klinikami Odnowy Kolagenowej i urządzeniami kosmetycznymi?

Reklama

- Bazą wyjściową naszych poszukiwań stał się kolagen aktywny biologicznie, który uznaliśmy za kosmetyk idealny - całkowicie naturalny, dający konkretne efekty i w pełni bezpieczny. Pod jego inspiracją zaczęliśmy pracować nad metodami alternatywnymi wobec propozycji rynku kosmetycznego, zachowując przy tym zasady naturalności, skuteczności i bezpieczeństwa. Narodziła się linia biokremów botanicznych, skomponowanych z substancji roślinnych, a nie chemicznych dodatków i wypełniaczy.

- Najnowszym produktem z tej linii jest Sacrum, uplasowane na najwyższej półce kosmetologii. Czym wyróżnia się w swojej klasie?

- Tym właśnie, że jest klasą samą w sobie. Klienci, którzy stosowali już analogiczne produkty innych marek, są zachwyceni i przyznają Sacrum palmę pierwszeństwa. Jego wyjątkowość polega na nowatorskim biotechnologicznie połączeniu substancji roślinnych.

- A jaka jest rola Klinik Odnowy Kolagenowej?

- To nasze "placówki badawcze", w których obserwujemy możliwości kolagenu aktywnego biologicznie i wypracowujemy naturalne metody kosmetologiczne. W zabiegach wykorzystujemy kolagen AP BIOAKTIV i biokremy roślinne. Uzyskujemy fenomenalne rezultaty. Liposukcja kawitacyjna, usuwanie cellulitu czy rewitalizacja - autentycznie i bezpiecznie usuwają niechciane krągłości czy zmarszczki. Nasze Kliniki są też wyposażone w wysokiej klasy, niezawodny sprzęt, gwarantujący bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

- Dziękuję za rozmowę.

Więcej na: www.annapikura.com