Jennifer Hudson dziś i trzy lata temu to zupełnie inna osoba. Trudno rozpoznać w niej tę samą gwiazdę. Nic dziwnego – w przeciągu zaledwie dwóch lat ciemnoskóra artystka zrzuciła aż 30 kilogramów. Jak to zrobiła?

Reklama

Nie znamy szczegółów diety gwiazdy. Aktorka i wokalistka zamierza je zdradzić w swojej książce. Publikacja ma zawierać informacje na temat stosowanej przez Hudson diety oraz zestaw ćwiczeń odchudzających, jakie wykonywała. Gwiazda ma zdradzić również, jak udaje jej się utrzymać nową, zgrabniejszą sylwetkę. Książka ma ukazać się w styczniu 2012 roku.

Rąbek tajemnicy

Najciekawsze fakty ze swojego spektakularnego odchudzania Jennifer Hudson z pewnością zachowa do publikacji. W wywiadach uchylała jednak rąbka tajemnicy. Wiemy, że gwiazda promuje zasady świadomego odżywiania propagowane przez Strażników Wagi. Jednym z jej sekretów jest również konsekwencja i wyrzeczenie się najbardziej zgubnych dla sylwetki produktów.
„Staram się uważać na to, co jadam. Najważniejsze to być konsekwentnym - mówiła w jednym z wywiadów. „Zawsze unikałam niezdrowego jedzenia. Od 10 lat nie jadłam lodów” – zdradziła gwiazda.