Środki odchudzające nie działają!

| Aktualizacja:

Chcesz się odchudzić? Nie zrobisz tego za pomocą środków odchudzających. Popularne suplementy diety, m.in. L-karnityna, błonnik w tabletkach, poliglukozamina i inne nie pomagają w odchudzaniu bardziej od placebo - wynika z najnowszych badań.

wróć do artykułu
 • ~TyciTycia
  (2012-06-05 11:34)
  Polecam preparat odchudzający 14aVital oparty na białku sojowym, jest bezpieczny i pozwala schudnąć bez skutków ubocznych i bez efektu jojo. Jest to pełnowartościowa dieta, dlatego nie wyrządza krzywdy organizmowi, bo dostarcza mu wszystkiego, czego potrzebuje.
 • ~Mariolka
  (2011-08-22 12:05)
  Ja generalnie stawiam na zasadę 5 posiłków :) I to najlepiej nie wielkich i jakoś dam sobie radę z tym wszystkim :) A ogólnie to muszę powiedzieć że z klubu miłośnikow dobrej herbaty też dowiedziałam się że jest coś takiego jak dieta herbaciana :) Polecam :)
 • ~kikaa
  (2011-04-08 16:33)
  Każdy z nas (albo prawie każdy) pije herbatę. A gdyby tak zamienić czarną na czerwoną? U mnie się sprawdza picie herbaty IRVING Tea SPA Perfect Slim, która zawiera „pogromcę tłuszczu” - czerwoną herbatę Pu-erh oraz ekstrakt z ziaren zielonej kawy, które wspomagają organizm w procesie spalania tłuszczu i pomagają ograniczać przyswajanie cukrów, co wpływa na redukcję masy ciała.
 • ~ssk
  (2010-07-15 15:21)
  mi jedno pomagało, ale przez tydzień. potem efekt placebo padł na pysk.
 • ~bonia
  (2010-07-15 12:53)
  ja tez uwierzyłam w meridię, ale po kilku miesiącach jej stosowania musiałam zrewzygnować z powodu silnego wypadania włosów. wolę być gruba niż łysa, więc meridia to też nic rewelacyjnego.
 • ~dr House
  (2010-07-15 03:30)
  Leki o sprawdzonych efektach? A jakie, przepraszem? Jedyny skuteczny lek dostępny w Polsce - sibutramina (meridia) został wycofany z obrotu, bo kilka głupich panienek zmarło z przedawkowania.

Może zainteresować Cię też: