Inne
Reklama

Co byś powiedziała na herbatę o smaku poziomkowym z nutą wanilii. Poziomki, oprócz walorów smakowych, zawierają także wartościowe kwasy organiczne, oraz bardzo dużo witaminy C (w 100 g poziomek znajduje się 60 mg witaminy C), a także witaminy A, B1, B2, B6, E, H, PP i sole mineralne: wapnia, fosforu, kobaltu, zwłaszcza zaś żelaza. Porzeczki są bogatym źródłem witaminy C i witaminy PP, a truskawki fosforu, witaminy C, żelaza.

Inne

POZIOMKOWO MI...

Tajemnica Irving Tea Cocktails Poziomki z nutą Wanilii tkwi w starannej kompozycji czarnej herbaty z suszonymi poziomkami (stanowią aż 20% kompozycji), mieszanki suszonych owoców z naturalnymi sokami m.in. z truskawki i czarnej porzeczki (stanowią 44% składu). Intensywny smak i aromat świeżych poziomek doskonale podkreśla nuta wanilii.

TAJEMNICA TKWI W NANOKAPSULE

Tajemnicą jej wyśmienitego smaku i aromatu jest między innymi najnowsza technologia laboratoryjna kapsułkowania zapachu, stosowana w produkcji herbat aromatyzowanych. Warto podkreślić, że wbrew powszechnym opiniom, najlepszej jakości czarne herbaty aromatyzowane, nie pachną intensywnie przed zaparzeniem, a ich aromat uwalania się dopiero w trakcie parzenia.. Kapsułkowanie zabezpiecza aromat przed ulatnianiem w trakcie przechowywania produktu. Dzięki temu możemy być pewni, że sięgając po herbatę Irving za każdym razem po zaparzeniu będzie ona pachniała i smakowała tak samo intensywnie i nie doświadczymy efektu tzw. „zwietrzenia” produktu.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto największe mity o odchudzaniu
>>> Ona ma metody na zrzucenie pociążowych fałdek
>>> Parafina, przyjaciółka twoich dłoni