Firma Tołpa właśnie wprowadza na rynek linię Tołpa huminea Modelar. To kosmetyki przeznaczone dla osób po 50. roku życia. Producent zapewnia, że jego specyfiki modelują owal twarzy, działają napinająco i liftingująco. Twierdzi także, że spłycają istniejące zmarszczki i zapobiegają powstawaniu przebarwień. Chronią włókna kolagenu i elastyny, spowalniając proces ich starzenia się. Wspomagają odbudowę płaszcza hydrolipidowego oraz głęboko odżywiają. Posiadają właściwości regenerujące mikrouszkodzenia i zapobiegające ich powstawaniu.

Preparaty Tołpa huminea Modelar szybko się wchłaniają, nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Stanowią idealne combo kosmetyczne, które zaspokaja wszystkie potrzeby cery.

W ofercie znajdziemy: odbudowujący krem-koncentrat na noc, odmładzający krem-serum na dzień, odmładzający krem-eliksir pod oczy i na powieki. Cena: między 50 a 70 zł.
___________________________________________
NIE PRZEGAP:

>>> Tradycyjne podejście nowoczesnej kobiety
>>> Witaminowy eliksir młodości
>>> Chcesz mieć 10 lat mniej w kilka godzin?

___________________________________________
Czy znasz te kosmetyki? Jesteś w stanie polecić inne, lepsze? Przestrzec przed jakimiś specyfikami? Podziel się swoją opinią z innymi internautkami na naszym forum.