Inne
Reklama

Firma Tołpa właśnie wprowadza na rynek linię Tołpa huminea Modelar. To kosmetyki przeznaczone dla osób po 50. roku życia. Producent zapewnia, że jego specyfiki modelują owal twarzy, działają napinająco i liftingująco. Twierdzi także, że spłycają istniejące zmarszczki i zapobiegają powstawaniu przebarwień. Chronią włókna kolagenu i elastyny, spowalniając proces ich starzenia się. Wspomagają odbudowę płaszcza hydrolipidowego oraz głęboko odżywiają. Posiadają właściwości regenerujące mikrouszkodzenia i zapobiegające ich powstawaniu.

Preparaty Tołpa huminea Modelar szybko się wchłaniają, nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Stanowią idealne combo kosmetyczne, które zaspokaja wszystkie potrzeby cery.

W ofercie znajdziemy: odbudowujący krem-koncentrat na noc, odmładzający krem-serum na dzień, odmładzający krem-eliksir pod oczy i na powieki. Cena: między 50 a 70 zł.
___________________________________________
NIE PRZEGAP:

>>> Tradycyjne podejście nowoczesnej kobiety
>>> Witaminowy eliksir młodości
>>> Chcesz mieć 10 lat mniej w kilka godzin?

___________________________________________
Czy znasz te kosmetyki? Jesteś w stanie polecić inne, lepsze? Przestrzec przed jakimiś specyfikami? Podziel się swoją opinią z innymi internautkami na naszym forum.