Inne
Reklama

Testowała Kasia, 22 lata.

Inne

Podkład ETERNITY, cena: ok. 13 zł
Lekka konsystencja podkładu sprawia, że świetnie się rozprowadza i jest idealny na lato. Poza tym dobrze kryje wszelkie niedoskonałości cery. Niestety na krótko! Jego wadą jest nietrwałość, więc nie kupię go sobie ponownie.

Inne
Reklama

Cienie do powiek FIVE, cena: ok. 17,50 zł
Śliczne cienie w ładnym i praktycznym pudełeczku z lusterkiem i aplikatorem. W środku każda z nas znajdzie coś dla siebie. Paleta barw jest bowiem spora. Małe opakowanie, a mieści aż 8 odcieni! Cienie długo trzymają się na powiekach i nie skupiają się w zgięciach. Z czystym sumieniem mogę je polecić.

Inne

Tusz do rzęs BLACK LABEL, cena: ok. 11 zł
Wygodna szczoteczka sprawia, że tusz łatwo się nakłada, a rzęsy nie są sklejone. Wydłuża i delikatnie podkręca, a poza tym nie podrażnia oczu. Bardzo podoba mi się opakowanie, nie wygląda, jakby kosztowało raptem 11 zł.

Inne

Błyszczyk CARLOMANIA, cena: ok. 10 zł
Kosmetyk nie skleja ust nawet przy nałożeniu grubszej warstwy. Usta wyglądają na nieco powiększone, ładnie błyszczą. Wygodny w użyciu aplikator umożliwia rozprowadzenie kosmetyku na wargach precyzyjnie - co cenię. Ważne także, że błyszczyk jest trwały.

Lakier do paznokci DROP & DROP, jasny róż, cena: ok. 6,50 zł
Estetyczne opakowanie, ładny odcień, ale sam lakier ciężko się rozprowadza, a kolor jest dużo jaśniejszy, niż byśmy się mogły spodziewać. Nadaje się za to do francuskiego manicure. Szybko schnie i nie odpryskuje, w przeciwieństwie do niektórych niedrogich emalii.
________________________________________


NIE PRZEGAP:
>>> Kryzysowa kosmetyczka: Pierre Rene
>>> Testujemy kosmetyki za 6, 7 i 13 zł - Hean