Inne
Reklama

Testowała Kasia, 22 lata.

Inne

Podkład ETERNITY, cena: ok. 13 zł
Lekka konsystencja podkładu sprawia, że świetnie się rozprowadza i jest idealny na lato. Poza tym dobrze kryje wszelkie niedoskonałości cery. Niestety na krótko! Jego wadą jest nietrwałość, więc nie kupię go sobie ponownie.

Inne

Cienie do powiek FIVE, cena: ok. 17,50 zł
Śliczne cienie w ładnym i praktycznym pudełeczku z lusterkiem i aplikatorem. W środku każda z nas znajdzie coś dla siebie. Paleta barw jest bowiem spora. Małe opakowanie, a mieści aż 8 odcieni! Cienie długo trzymają się na powiekach i nie skupiają się w zgięciach. Z czystym sumieniem mogę je polecić.

Inne

Tusz do rzęs BLACK LABEL, cena: ok. 11 zł
Wygodna szczoteczka sprawia, że tusz łatwo się nakłada, a rzęsy nie są sklejone. Wydłuża i delikatnie podkręca, a poza tym nie podrażnia oczu. Bardzo podoba mi się opakowanie, nie wygląda, jakby kosztowało raptem 11 zł.

Inne

Błyszczyk CARLOMANIA, cena: ok. 10 zł
Kosmetyk nie skleja ust nawet przy nałożeniu grubszej warstwy. Usta wyglądają na nieco powiększone, ładnie błyszczą. Wygodny w użyciu aplikator umożliwia rozprowadzenie kosmetyku na wargach precyzyjnie - co cenię. Ważne także, że błyszczyk jest trwały.

Lakier do paznokci DROP & DROP, jasny róż, cena: ok. 6,50 zł
Estetyczne opakowanie, ładny odcień, ale sam lakier ciężko się rozprowadza, a kolor jest dużo jaśniejszy, niż byśmy się mogły spodziewać. Nadaje się za to do francuskiego manicure. Szybko schnie i nie odpryskuje, w przeciwieństwie do niektórych niedrogich emalii.
________________________________________


NIE PRZEGAP:
>>> Kryzysowa kosmetyczka: Pierre Rene
>>> Testujemy kosmetyki za 6, 7 i 13 zł - Hean