Konkurs Casting Models ma wyłonić modelkę, która będzie reklamować farbę do włosów Casting Creme Gloss. Na wejście do finału są dwa sposoby.

Reklama

Sposób numer jeden: Wybrać się w dniach 30-31 maja na casting do domu mody Forget Me Not w Warszawie na ulicy Chmielnej 21 i zostać wyłonionym w trakcie 2-dniowej selekcji. 50 wybranych w te dni dziewcząt przejdzie kolejną selekcję w czerwcu podczas sesji weryfikacyjnej. Wtedy zostanie ich już tylko 10 finalistek.

Sposób numer dwa: Nalezy wysłać swoje korzystne fotografie (10 sztuk) do agencji modelek. Wcześniej trzeba jednak do 31 maja zarejestrować się w konkursie na stronie: www.castingmodels.pl . Dziewczyny wybrane drogą internetową także pojawią się na sesji weryfikacyjnej.

Zwyciężczynię konkursu poznamy 28 czerwca podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street. Zostanie ona modelką i twarzą reklamową farby do włosów Casting Creme Gloss na cały rok. Jej wizerunek będzie wykorzystywany we wszystkich akcjach i kampaniach reklamowych tego produktu, a ona sama podpisze roczny kontrakt z agencją New Age Models.

Jeśli uważasz, że świetnie sprawdzisz się jako modelka farb do włosów i interesuje cię potem kariera w biznesie modowym, koniecznie wyślij swoje zgłoszenie. Może to drzwi do twojej przyszłości?