Inne
Reklama

Wmasowując w nasze spragnione składników odżywczych włosy specyfiki, specjalną uwagę zwracałyśmy na:

1. Zapach, konsystencję szamponu i odżywki
2. Opakowanie, jego estetykę i aspekt praktyczny produktu oraz wydajność
3. Czy produkt spełnił obietnicę producenta? Jeśli obiecywano, że zagęści włosy, to czy tak rzeczywiście się stało?

Oto przed wami SZAMPONY I ODŻYWKI PAT&RUB

1. Seria Objętość i Wzmocnienie

Inne

Szampon Objętość i Wzmocnienie: Ma bardzo miły i delikatny zapach, co stawia go w opozycji do produktów Pat & Rub do pielęgnacji ciała. Konsystencja nie różni się właściwie od innych produktów proponowanych na rynku, nie zwraca zatem szczególnej uwagi. Ale zasługuje na nią wydajność produktu – jedno opakowanie starczy na miesiąc, nawet przy codziennym myciu długich włosów (pod warunkiem, że myjemy jeden raz i używamy do tego celu tyle szamponu, ile trzeba - czyli mniej więcej łyżeczkę od herbaty). Szampon nie pieni się przesadnie i dobrze spłukuje.

Opakowanie szamponu jest bardzo estetyczne, płyn nie wylewa się na zewnątrz, mimo że stoi zawsze „na głowie”. A co do spełnionych obietnic: włosy są gładkie i lepiej się układają, a nie tracą nic na swojej objętości. Z każdym umyciem ma się rzeczywiście wrażenie, że włosów jest więcej i są mocniejsze. Za to trzeba przyznać szamponowi duży plus.Cena za 250 ml – 49 zł.

Odżywka Objętość i Wzmocnienie: Miły zapach, jedwabista konsystencja i jeszcze do tego wspaniale się nakłada. Wystarczy chwila, a wnika we włosy i rozdziela ich pasma tak, że się nie plączą i są odpowiednio nawilżone. Opakowanie estetyczne i łatwe w obsłudze. Jedna mała uwaga: trzeba bardzo uważać z ilością stosowanej odżywki, bo gdy użyje się jej chociaż trochę za dużo, to już po południu długie włosy są nieco obciążone. A przecież cel, jaki ma spełnić, jest dokładnie odwrotny. Cena za 200 ml - 59 zł

>>> Umyj włosy na sucho

2. Seria Łagodność, Blask, Wzmocnienie

Odżywka Łagodność, Blask, Wzmocnienie : Zapach, tak jak w przypadku poprzedniej serii, nie jest bardzo inwazyjny, ma w sobie przyjemną nutę cytryny. Odżywka jest lekka i nie obciąża włosów. Jej ogromnym plusem jest wydajność: nawet mała ilość przynosi pożądany efekt. Włosy są w lepszej kondycji, błyszczą, a te farbowane mają nieco żywszy kolor. Dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów. Bardzo dobrze wypada w konfrontacji z włosami przetłuszczającymi się, a wiadomo, że z nimi trzeba szczególnie uważać. Właściwie nie mamy do tego produktu żadnych zastrzeżeń. Cena za 200 ml – 59 zł.

Tu znajdziesz wyniki testu balsamów do ciała, olejków i płynów do kąpieli Pat&Rab