Inne
Reklama

Bezsprzecznie włosy są największą ozdobą kobiety, ale tylko tej, która ma tego świadomość i potarfi zadbać nie tylko o ich kondycję, ale i odpowiednią fryzurę. W tym sezonie nosimy hippie. Nie tylko stroje, ale i włosy przypominać mają legendarną Janis Joplin. Z jedną tylko różnicą, że kosmyki z grzywki ściągamy do tyłu i wiążemy gumką.

Hipsika - elegantka

Inne

Jeśli podobnie jak Reese Witherspoon lub Sienna Miller masz proste jak drut włosy i nie chcesz kręcić loków, możesz zapleść okalające głowę fantazyjne warkoczyki lub upiąć grzywkę luźno. Efektownie wyglądają niesforne kosmyki, którym uda się wyślizgnąć z gumki. Dodają uroku twarzy.

Na duże wałki

Jennifer Lopez ma bardzo piękne, grube włosy, które dobrze się układają. W przypadku piosenkarki zrobienie modnej fryzury nie zajmuje dużo czasu.

Neohippie

Włosy ułożone wiatrem i usztywnione pianką, a grzywka (duża) i zebrana do tyłu to najmodniejsza w tym sezonie odmiana stylu hippie. Świetnie czują się w niej Mary Kate-Olsen iJennifer Garner.

Bardziej ugrzecznioną wersję preferują Nicky Hilton, Heidi Klum i Julia Stegner.

Jak zrobic fryzurę neohippie?

Jeśli Twoje włosy są podatne na układanie, wystarczy, że wgnieciesz w nie piankę i zostawisz do wyschnięcia. Możesz także nawiniąć pojedyncze pasma na palce i wysuszyć suszarką. Kobiety obdarzone przez naturę lokami, powinny delikantnie wyprostować je na szczotkę. Proste włosy najlepiej jest nawinąć na duże wałki, a następnie wysuszyć suszarką.

Ta propozycja jest dla pań mających zadbane włosy. Muszą być przede wszystkim dobrze nawilżone. Bez tego nawet bardzo podatne na układanie, zamiast falować, będą się puszyć