Inne
Reklama

Portal InStyle.com oferuje unikatową usługę: możesz w specjalnej zakładce "Celebrity Make up Match" odnaleźć swoją ulubioną aktorkę czy modelkę lub taką gwiazdę, która odpowiada twojemu typowi urody i prześledzić punkt po punkcie jak ona to robi, że wygląda tak dobrze.

Do wyboru masz między innymi: Jennifer Lopez, Heidi Klum, Evę Longorię, Julianne Moore, raczej do typowej Polki niepodobną Naomi Campbell oraz wiele, wiele innych gwiazd wielkiego show-biznesu.

Po wyborze konkretnej aktorki, najlepiej, by typem urody była podobna do ciebie, kliknij w jej zdjęcie. Potem możesz wybrać pomiędzy trzema jej wizerunkami: dziennym, naturalnym i klasycznym - mocniejszym w kolorystyce.

Wybierzmy więc np. Anne Hathaway i jej classic look. W tym momencie otrzymujemy konkretne wskazówki, których kosmetyków i których odcieni powinnyśmy używać, aby osiągnąć podobny efekt. Ważna informacja to także cena produktu.

Na stronie znajdziemy także kontakt ze stylistami, którzy mogą podpowiedzieć, co i jak zrobić, żeby upodobnić się do Anne. I mówiąc o kontakcie ze stylistami, nie mamy na myśli adresu mailowego, z którego nikt nigdy nam nie odpowie. Przy konkretnym styliście, w tym przypadku Julie Harris, jest podana krótka biografia, zawodowe resume i telefon kontaktowy do umówienia się na indywidualne usługi. Julie oprócz pracy z Anne ma na swoim koncie także makijaż Madonny, Demi Moore i Lindsay Lohan, więc chyba można jej zaufać.

Kiedy mamy już na sobie ten gwiazdorski make up, warto jeszcze pobyć chwilę w cudzej skórze. Po angielsku ten zwrot to walk in somebody’s shoes, więc zobaczmy, jakie buty nosi np. Sarah Jessica Parker lub Rihanna i sprawmy sobie podobne. Taką usługę oferuje nam polska strona deezee.pl