Czasami żyją pod jednym dachem tak długo, że otoczenie uważa ich za małżeństwo. Nierozłączni, wierni sobie, znający się lepiej niż wiele par związanych sakramentalnym "tak". Czy do szczęścia w zwiazku jest potrzebna przysięga? Czy papier coś zmienia? A może powoduje, że w związku zaczyna się coś psuć? Oto gwiazdy, które nie przysięgły swoim drugim połówkom, że ich nie opuszczą aż do śmierci, ale wygląda na to, że i bez tych słów pozostaną im wierne aż do końca...

Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt
On - rozwodnik, rzucił śliczną i jakże sympatyczną Jennifer Aniston dla wampirzycy wysysającej z mężczyzn krew i inne soki. Ona - po rozwodach, i to dwóch. Nie są małżeństwem, prasę co jakiś czas obiegają wieści o rychłym rozstaniu pary - a oni wydają się nimi niewzruszeni. Po co im ślub? Mają dzieci, pomagają połowie świata... Czy ta biała sukienka coś zmieni?

czytaj dalejGoldie Hawn i Kurt Russell
Aż trudno uwierzyć, ale oni są razem od 1983 roku! Kurt jest ojczymem Kate Hudson i Oliviera Hudsona, dzieci z poprzedniego zwiazku swojej konkubiny. To naprawdę piękna i zgodna para - żywy dowód tego, że aby być szczęśliwym naprawdę nie trzeba żadnego papierka!

czytaj dalejGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz
Aktorka i scenarzysta są razem od wielu lat. On - rozwiedziony, ojciec dwójki dzieci z pierwszego małżeństwa. Ona - wdowa z dzieckiem (jej mąż Marek Sikora zmarł w 1996 roku). Nierozłaczni, w branży śmieją się, że mówią jednym głosem - Grażyna często odsyła dziennikarzy do Czarka, bo "on to będzie wiedział lepiej."

czytaj dalejJoanna Brodzik i Paweł Wilczak
Ich miłość nie mogła nie wybuchnąć - jako serialowi Kasia i Tomek byli po prostu jednością i tacy są też w życiu prywatnym. W 2008 roku doświadczyli podwójnego szczęścia - zostali rodzicami bliźniaków. Ich ślub byłby na pewno wielkim wydarzeniem, z tym, że zapewne prędko się nie odbędzie.

czytaj dalejMarcin Prokop i Marisha Prazuch
Na Marcina zęby ostrzyło sobie wiele kobiet. Ale jego serce zdobyła jedna - drobniutka, ciemnowłosa Marisha. Jak to zrobiła? Co on w niej zobaczył? Kiedy ślub? - pytało rozgorączkowane towarzystwo. Jest dziecko - a ślubu nie ma. To znaczy ma być, ale bliższych szczegółów nikt nie zna.

czytaj dalej

ReklamaAnna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Tuż po nowym roku nasza najpiękniejsza gwiazda zagościła po raz kolejny na łamach kolorowych pism. Podobno wzięła ślub z Jarkiem Bieniukiem - swoim długoletnim narzeczonym, ojcem dwojga ich dzieci. Ale tylko podobno - bo nikt nic na temat ślubu nie wie. Nadal pozostają w uroczym konkubinacie.

czytaj dalejAnna Głogowska i Piotr Gąsowski
Wieczny chłopiec i piękna tancerka - ich romans wybuchł na parkiecie, a gdzieżby indziej! Śliczna Ania ma dzisiaj z Piotrem dziecko, on sam często wypuszcza się w dalekie kraje w poszukiwaniu adrenaliny - ot, taki urok związku dwojga artystów.

czytaj dalejJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Córeczka nie zawiodła tej aktorskiej pary przed ołtarz - ani nawet przed biurko urzędnika stanu cywilnego.

czytaj dalejTamara Arciuch i Bartek Kaprzykowski
Związek Tamary Arcicuch i Bartka Kasprzykowskiego wyszedł na światło dziennie dopiero wtedy, gdy gwiazda pokazała się publicznie w ciąży. Ale tych dwoje z przyczyn formalnych razem być nie może: Tamara ma bowiem nadal oficjalnie męża. Jest w trakcie sprawy rozwodowej. I chyba raczej nie myśli o kolejnym zamążpójściu.

czytaj dalejAlicja Bachleda Curuś i Colin Farrell
Ta para nie ma co prawda zbyt długiego stażu w konkubinacie, ale trzeba przyznac, że dawno nikt tak w show-bizie nie namieszał. Związek hollywodzkiego megagwiazdora i nieznanej polskiej ślicznotki nie dawał spokoju mediom przez dobrych kilka miesiący i właściwie nadal nie daje. Podobno mają wziąć ślub na wiosnę... tylko, że znając Colina pytamy: którą wiosnę?