W dniach 16 – 20 listopada br. mieszkańcy 25 miast w Polsce będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu modelowania ciała przy pomocy stabilizowanego kwasu hialuronowego. Konsultacje organizowane są w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome Piękno”, której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy, na jakość i bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

"Z roku na rok zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Bezinwazyjne powiększanie, modelowanie i ujędrnianie piersi, pośladków, ramion, czy łydek staje się niemal tak popularne, jak zabiegi kosmetyczne. Pamiętajmy, że decydując się na dany zabieg, należy zawsze kierować się bezpieczeństwem. Bezpłatne konsultacje u lekarza specjalisty umożliwią pacjentom nie tylko omówienie swojego problemu i uzyskanie fachowej porady odnośnie najbardziej odpowiedniego schematu postępowania, ale również zwiększą świadomość Polaków na temat medycyny estetycznej" – mówi dr Lubomir Lembas z Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski w Warszawie.

Rejestracja chętnych będzie prowadzona telefonicznie, w dniach od 9 do 13 listopada br. Szczegółowe informacje o sposobie rejestracji dostępne są na stronie internetowej kampanii www.swiadomepiekno.pl . Liczba miejsc jest ograniczona.

____________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co robi chirurg, zanim chwyci za skalpel?
>>> Piękno rodzi się nocą...
>>> Zanim zdecydujesz się na operację plastyczną