Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wokół plaży. STYLIZACJE ze strojami kąpielowymi w klimacie retro

8 lipca 2019, 12:38
W tym sezonie miks wzorów to podstawa, więc nie bój się zestawiać ze sobą różnych deseni lub wielkości wzorów. Strój w stylu retro świetnie będzie komponował się ze zwiewną sukienką, klapkami i miejską torebką. Stylizacje na plaże nie muszą być zbytnio rozbudowane. Czasami wystarczy jeden fajny element w postaci sukienki i look mamy gotowy.
W tym sezonie miks wzorów to podstawa, więc nie bój się zestawiać ze sobą różnych deseni lub wielkości wzorów. Strój w stylu retro świetnie będzie komponował się ze zwiewną sukienką, klapkami i miejską torebką. Stylizacje na plaże nie muszą być zbytnio rozbudowane. Czasami wystarczy jeden fajny element w postaci sukienki i look mamy gotowy. / Media
Wybór stroju kąpielowego, gdy półki wręcz uginają się pod ciężarem różnych modeli, to nie najłatwiejsza spraw. Jednoczęściowy, dwuczęściowy, kolorowy, jednokolorowy, w groszki czy paski? Oto nasze propozycje najmodniejszych w tym sezonie strojów jednoczęściowych w stylu retro.
Reklama
Reklama
Tematy:
stroje kąpielowe styl kostiumy kąpielowe moda lato 2019 moda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama