Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wygoda i elegancja to czysta formalność! STYLIZACJE smat casual na wiosnę 2019

1 marca 2019, 12:43
Klasyczną błękitną koszulę zestawiamy z czarnymi spodniami – obie części garderoby wybierzmy z dodatkiem subtelnej dekoracji, takiej jak ozdobne guziki. Wiosenny akcent wprowadzimy za pomocą Lenonek z kolorowymi szkłami i botków wypełnionych po brzegi kwiecistymi wzorami.
Klasyczną błękitną koszulę zestawiamy z czarnymi spodniami – obie części garderoby wybierzmy z dodatkiem subtelnej dekoracji, takiej jak ozdobne guziki. Wiosenny akcent wprowadzimy za pomocą Lenonek z kolorowymi szkłami i botków wypełnionych po brzegi kwiecistymi wzorami. / Media
Z jednej strony sportowy luz i wygoda, a z drugiej klasyczna, zachowująca formalne normy elegancja. Wydawać by się mogło, że te dwa style nie mają ze sobą nic wspólnego – odpowiedzią na takie zagadnienie jest smart casual, czyli sportowa elegancja”. Uwielbiamy go za swobodę i oryginalność, jaką daje w tworzeniu codziennych stylizacji – dobrych zarówno do biura, jak i na luźniejsze spotkanie w gronie znajomych.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda wiosna/lato 2019 moda wiosna 2019 styl casualowy styl smart casual
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Malwa
    2019-03-08 07:37
    Ciekawe, klasyczne wzory ja znajduję w Carry. Już nie mogę się doczekać nowej kolekcji.
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama