Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Hity z różnych stron świata: letnie STYLIZACJE inspirowane zestawami najpopularniejszych blogerek

5 lipca 2018, 11:00
Na pierwszym miejscu modowej blogosfery, dziewczyna, która dzięki swojej pasji i ambicji zaszła najdalej – Chiara Ferragni. Przyszła żona, świeżo upieczona mama, autorka bloga The Blonde Salad, właścicielka firmy odzieżowej, której kolekcje uwielbiane są na całym świecie. Potrafi połączyć najbardziej zwariowane i rockowe dodatki z prostymi, klasycznymi kreacjami.
Na pierwszym miejscu modowej blogosfery, dziewczyna, która dzięki swojej pasji i ambicji zaszła najdalej – Chiara Ferragni. Przyszła żona, świeżo upieczona mama, autorka bloga The Blonde Salad, właścicielka firmy odzieżowej, której kolekcje uwielbiane są na całym świecie. Potrafi połączyć najbardziej zwariowane i rockowe dodatki z prostymi, klasycznymi kreacjami. / Media
Te dziewczyny o modzie wiedzą wszystko - to one wyznaczają trendy i inspirują tysiące młodszych i starszych kobiet na całym świecie. Jeśli nawet nie zdecydujesz się na wierne naśladowanie ich stylu, z pewności warto zaczerpnąć z niego choć kilka elementów.
Reklama
Reklama
Tematy:
blogerki modowe styl moda moda wiosnalato 2018 stylizacje modelek

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama