Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kapelusz - dodatek na każdą letnią okazję. STYLIZACJE

29 czerwca 2018, 10:36
Kapelusz jest bardzo wdzięcznym dodatkiem. Nie bez powodu królował na letnich pokazach mody. Doskonale chroni nasze głowy przed słońcem, a co za tym idzie udarem słonecznym. W zależności od reszty stroju może nabrać zupełnie różnego charakteru i wygląda bardzo stylowo. Więc z czym go łączyć, aby uzyskać wymarzony letni look?
Kapelusz jest bardzo wdzięcznym dodatkiem. Nie bez powodu królował na letnich pokazach mody. Doskonale chroni nasze głowy przed słońcem, a co za tym idzie udarem słonecznym. W zależności od reszty stroju może nabrać zupełnie różnego charakteru i wygląda bardzo stylowo. Więc z czym go łączyć, aby uzyskać wymarzony letni look? / Media
Pogoda za oknem rozpieszcza, a temperatura sprawia, że najchętniej cały czas spędzalibyśmy na świeżym powietrzu. Krótko mówiąc: lato w pełni. To wszystko sprzyja jednemu elementowi ubioru, który nie sprawdzi się w żadnej innej porze roku. Mowa oczywiście o kapeluszu!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda modne kapelusze lato 2018 styl moda wiosnalato 2018

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Jagoda
    2018-07-05 09:38:33
    Ja mam taki śmieszny, letni z Carry
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama