Reklama
Reklama
Reklama

Szołbiz ją wsysa: Kinga Duda dołączyła do grona "gwiazd pozujących z butem". FOTO

Kinga Duda
Kinga Duda / Materiały Prasowe
Kilka dni temu w Galerii Krakowskiej otwarto nowi salon marki Bayla. Wydarzenie miało oczywiście uroczystą oprawę. Organizatorzy postarali się tak bardzo, że jednym z gości była sama córka prezydenta! O tym, ile znani uczestnicy tego rodzaju imprez zarabiają za uświetnianie swoją obecnością promocji, krążą legendy. Myślicie, że córka prezydenta wzięła udział w otwarciu sklepu tylko ze względu na sentyment do marki...?
Reklama
Reklama
Tematy:
Kinga Duda styl bayla moda
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • patriotaa
  2016-03-07 10:38
  Piękna , mądra i rozsądna dziewczyna. Gdybym był w jej wieku zrobił bym wszystko by mnie pokochała i została moja żoną. A wy pismaki aferzyści odczepcie się od dziewczyny i na siłę nie próbujcie z niej robić dziwkę. Pytam się dlaczego pod waszymi artykułami szkalującymi ludzi nie ma podpisu czyli imienia i nazwiska. Takie artykuły anonimy po pierwsze nie powinny się ukazywać a po drugie powinna gazeta byś ścigana przez prokuratora z urzędu. Pismaku z PO rzygam na ciebie.
  2
  zgłoś
 • labidola
  2015-11-29 05:11
  Jakie znów „wsysa”?
  Nie wsysa, spokojna czaszka, powiatowy pismaku.
  2
  zgłoś
 • koko
  2015-11-26 08:17
  Doskonale wiecie,że ludzie tej klasy to nie Kasie a także doskonale wiecie,że grosza nawet nie wzięła.Po takich podłych tekstach coś sugerujących, kogoś o postkomuszych poglądach to Pani Kinga nie uświetni już żadnych otwarć.
  3
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • podatnik
  2015-11-25 11:07
  To już taka tradycja PRL'u bis, robi to Ola, Kasia,etc. Natomiast pytaniem jest? Czy robi to dla przyjemności czy dla zaspokojenia próżności czy też spełnienia marzeń czy ordynarnie dla kasiory wykorzystując zainteresowanie mediów tym, że jest córką, natomiast odpowiedź uzyskamy jak sama na to pytanie odpowie?
  2
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama