Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

STYLIZACJE na letnią imprezę znalezione na wyrzedaży

21 lipca 2015, 08:22
Na imprezie wakacyjnej oczywiście nie może zabraknąć zwiewnej maxi sukienki, która idealnie podkreśli talię i kobiecą sylwetkę, a także będzie bardzo efektownie wyglądała w tańcu. Osobom opalonym proponujemy klasyczną, ale jakże elegancką czerń lub biel. Dla osób jeszcze nieco mniej opalonych świetnym wyborem będzie żywy, energiczny kolor na przykład niebieski czy zielony.
Na imprezie wakacyjnej oczywiście nie może zabraknąć zwiewnej maxi sukienki, która idealnie podkreśli talię i kobiecą sylwetkę, a także będzie bardzo efektownie wyglądała w tańcu. Osobom opalonym proponujemy klasyczną, ale jakże elegancką czerń lub biel. Dla osób jeszcze nieco mniej opalonych świetnym wyborem będzie żywy, energiczny kolor na przykład niebieski czy zielony. / Media
Wakacje to świetny moment nie tylko na urlop, ale też na zakupy. Wyczekane wyprzedaże to dobra okazja do upolowania ubrań w nowych, lepszych cenach, a jeśli niebawem wybieracie się na wakacje, to nowe stylizacje mogą się przydać. My postanowiliśmy przejrzeć ofertę pod kątem imprezowych looków na plażę. Sprawdźcie nasze stylizacje!
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda wiosna/lato 2015 moda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama