Reklama
Reklama
Reklama

Angela Merkel podejmowała królową w stroju rodem z wiejskiego wesela

Angela Merkel i Królowa Elżbieta II
Angela Merkel i Królowa Elżbieta II / PAP/EPA
Jeśli pani kanclerz tak interpretuje kobiecy styl, to my zdecydowanie wolimy oglądać ją w męskim wydaniu...

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
wpadki modowe moda styl Angela Merkel
Reklama

Komentarze (38)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Staś i Nell
  2015-06-25 09:25
  a dlaczego nie ma unijnej flag ( szmaty) tak jak w Polsce na każdym kroku tylko flagi Niemiec i WB?
  0
  zgłoś
 • ala
  2015-06-25 09:28
  Pani Merkel dla zyjacych w Niemczech ludzi jest najwspanialsza kobieta swiata.Jest uczciwa do granic nie to co polska pani Kopacz.Mysle,ze pani Szydlo jest podobna do pani Merkel i tak jak ona bedzie miala spore poparcie wsrod swoich wyborcow (ale tych poczciwych a nie zlodziei i lewusow).A co do ubioru to" Nie szata zdobi czlowieka " ale jego charakter.
  0
  zgłoś
 • wiesiek
  2015-06-25 09:34
  Skompromitowany R a d o s ł a w S. ucieka z Polski. Podobno ma dołączyć do Kulczyka i Kwaśniewskiego


  Były marszałek Sejmu ma zrezygnować z kontynuowania politycznej kariery w Polsce.


  Rezygnacja S i k o r s k i e g o – to pokłosie afery taśmowej. Marszałek Sejmu jest jednym z jej głównych bohaterów. Jego rozmowy z Jackiem Rostowskim są, oprócz wynurzeń Bartłomieja Sienkiewicza o teoretycznym państwie oraz "chu**u, d*pie i kamieni kupie", stały się jednymi z najgłośniejszych. To właśnie S i k o r s k i planował „zaje**ć PiS” komisją śledczą. Przypominamy o czym dyskutowali wówczas dwaj panowie.


  S i k o r s k i : "Ty, ja uważam, że można zaje**ć PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza".
  R o s t o w s k i: "No a co innego jest dzisiaj?"
  S i k o r s k i: "No taaaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. (...) Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą.(...) Wiem, bo byłem przy tym".
  R o s t o w s k i: "Dobrze, tylko trzeba namówić. Musisz Donalda namówić".
  S i k o r s k i: "Donald się waha, ale lekko za. Powiedział: niewykluczone".

  To nie jedyne knajpiane wynurzenia R a d e c z k a jakie został potajenie nagrane i udostępnione w mediach, w tym także w internecie.


  RADECZEK - SWOJĄ "DYPLOMATYCZNĄ ELOKWENCJĄ", W KNAJPIANYCH POGADUCHACH PRZY OŚMIORNICZKACH, WINKU PO 1200 $ FLASZKA I HAWAŃSKICH CYGARACH - WSZYSTKO ZA NASZĄ KASĘ, UŻYWAJĄC JEGO DYPLOMATYCZNEJ NARRACJI "U D * * P I Ł" SIEBIE I POCIĄGNĄŁ NA DNO POLSKĄ DYPLOMACJĘ I KLIKĘ POWSI PSL TRZYMAJĄCĄ WŁADZĘ.


  OŚMIORNICZKI MU ZASZKODZIŁY? A MOŻE TE HAWAŃSKIE CYGARA, ŻE TAK PLÓTŁ ? LICHO WIE, ZRESZTĄ ZA DUŻO WCZEŚNIEJ Z TRAMPKARZEM DONKIEM SIĘ KUMPLOWAŁ A TO NIKOMU CHOĆBY I NAJMĄDRZEJSZEMU NA DOBRE NIGDY NIE WYSZŁO.  TERAZ, I PLATFORMA I RADEK MAJĄ POZAMIATANE.


  NAWET KOPACZ, MISTRZYNI W OKŁAMYWANIU POLAKÓW ZAKPIŁA SOBIE Z R A D E C Z K A ODMAWIAJĄC MU JEDYNKI NA LISTACH WYBORCZYCH.


  PO PUBLIKACJACH W MEDIACH AMERYKAŃSKICH I ŚWIATOWYCH JAK GO W OGÓLE DO DYPLOMACJI WEZMĄ KIEDY, TO CHYBA NA WOŹNEGO ALBO DO KNAJPY NA WYKIDAJŁĘ. ZDROWO MUSIAŁ CHYBA PRZED JOHN ELLIS J. BUSH'EM SUMITOWAĆ SIĘ.

  NAROBIŁ OBCIACHU NIE TYLKO SOBIE ALE I WŁASNEJ ŻONIE BO ONA ZNANĄ DZIENNIKARKĄ JEST (Anne Elizabeth Applebaum, po mężu S i k o r s k a (ur. 25 lipca 1964 w Waszyngtonie) – znana amerykańsko-polska dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera (2004), publicystka „The Washington Post”. Absolwentka uniwersytetu Yale, London School of Economics i Oksfordu. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1988 jako korespondentka „The Economist” w Warszawie; jest specjalistką od spraw Europy Wschodniej. Do 1991 opublikowała serię artykułów o przemianach społecznych
  i politycznych w Europie Wschodniej. Pracowała następnie jako redaktor działu zagranicznego a później zastępcaO KIEDY redaktora naczelnego tygodnika „The Spectator” w Londynie. Obecnie jest korespondentką i publikuje m.inn. na łamach „Washington Post”).
  - O co chodzi ? Wyjaśniam: Jeszcze jako Szef MSZ R a d o s ła w S i k o r s k i oficjalnie mówił o Amerykanach jako najważniejszych sojusznikach Polski, w oparciu o których możemy budować naszą potęgę geopolityczną. Sojusz
  i zapowiadana stała obecność wojsk amerykańskich w Polsce wpływa na naszą stabilność geopolityczną. Podnosi również notowania polskiej gospodarki i zwiększa gotowość zagranicznych inwestorów do inwestowania w naszym kraju. Sojusz to coś, co się ma na czarną godzinę – mówił cytowany przez IAR R a d o s ła w S i k o r s k i , przebywając w marcu 2012 r. z wizytą w Waszyngtonie.


  Co jednak naprawdę myślał S i k o r s k i o współpracy Polski z USA – wyszło na jaw przy okazji kolejnych taśm z podsłuchów. W nagranej prywatnej rozmowie S i k o r s k i o stosunkach polsko-amerykańskich mówił coś zupełnie innego; "Sojusz Polska – Stany Zjednoczone jest: „nic niewartym robieniem loda Amerykanom, którzy traktują nas jak murzynów. Bullshit (z ang: g... prawda) kompletny. (...) i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy".


  Takie m.inn. sformułowania, z ust ministra S i k o r s k i e g o padły podczas jego nagranej rozmowy z Jackiem Rostowskim w warszawskiej restauracji Amber Room.


  - Media amerykańskie i światowe właśnie z powodu nagrania na taśmach S i k o r s k i e g o zajmowały się aferą taśmową i dymisjami w polskim rządzie cytując niechlubne słowa S i k o r s k i e g o pod adresem USA, które zostały nagrane podczas jego spotkań w warszawskiej restauracji Sowa i Przyjaciele.


  - Polska dyplomacja została obnażona i ośmieszona. Wcześniej przez sześć lat sprawowania funkcji ministra spraw zagranicznych R a d o s ł a w S i k o r s k i zapewniał Polaków o ważnej roli sojuszu polsko-amerykańskiego.


  - Pikanterii całej sprawie związanej z publikacją artykułu w w/w sprawie na łamach „Washington Post” dodaje fakt, że to właśnie na łamach tego dziennika publikuje Anne Applebaum – żona R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o.
  Tymczasem amerykańscy dziennikarze na łamach „Washington Post” przedstawiali jego niewybredne porównanie stosunków polsko-amerykańskich (służalczości strony polskiej do Amerykanów) do seksu oralnego.


  Jak dowiedział się dziennik „Fakt”, S i k o r s k i znalazł miejsce w amerykańskim think tanku – Atlantic Council. Ma tam być jednym z międzynarodowych doradców, obok m.in. Jana Kulczyka i Aleksandra Kwaśniewskiego.

  W poniedziałek R a d o s ł a w S i k o r s k i złożył rezygnację z funkcji marszałka Sejmu. Zastanawiano się, co będzie robił w najbliższym czasie, kiedy jego zapowiedzi startu w wyborach z „jedynki” na liście PO w Bydgoszczy spotkały się z chłodnym przyjęciem wśród partyjnych kolegów.

  „Fakt” ustalił, czym najprawdopodobniej będzie zajmował się skompromitowany m.in. aferą taśmową S i k o r s k i. Bliski znajomy marszałka miał potwierdzić dziennikowi, że na byłego już marszałka czeka posada w słynnym amerykańskim think tanku Atlantic Council.

  Jak podaje „Fakt”, pod koniec stycznia S i k o r s k i gościł w Waszyngtonie na zaproszenie Atlantic Council. Jest to jeden z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych think tanków – ośrodków zajmujących się doradztwem – na świecie.

  Działa od ponad 50 lat i słynie z zatrudniania byłych premierów czy prezydentów, korzysta z wiedzy szefów największych światowych koncernów – zaznacza „Fakt”.

  Informator dziennika twierdzi, że Radosław S i k o rs k i dołączy do Rady Międzynarodowych Doradców, gdzie zasiada już trzech Polaków: Jan Kulczyk, Aleksander Kwaśniewski i Zbigniew Brzezinski.

  „Fakt” nie wie, ile będzie na swojej nowej posadzie zarabiał były szef MSZ, ale dyrektorzy mogą tam liczyć na 100 tys. dolarów rocznie, a doradcy zarabiają więcej. Czy R a d o s ł a w S. nadal będzie ośmieszał polską dyplomację, Polskę
  i nas wszystkich opowiadając o wydarzeniach politycznych w Polsce, w których uczestniczył, i to za niezłe wynagrodzenie ?
  0
  zgłoś
 • gaga
  2015-06-25 09:37
  nie wiem jaki znawca modowy pisze takie bzdury. Stroj odpowiedni na bankiet z królowa. Większa cześć dam podobnie ubrana. Myśle ,ze artykuł pisała szfiarka.
  0
  zgłoś
 • jas
  2015-06-25 09:42
  jakby bienko ska miala styl klase i urode .glaby ani pis ani po nie ma fajnych bab
  0
  zgłoś
 • Całkiem dobrze
  2015-06-25 10:15
  Dajcie spokój P.Merkel,lepiej wygląda jak w tych porach.
  0
  zgłoś
 • 111
  2015-06-25 10:19
  Krolwa tez wygląda jak skrzyzowanie ruskiego generała z panną mlodą z wiochy, na tym zdjęciu brakuje tylko Nelly rokitowej i byłby komplet modowy!
  0
  zgłoś
 • natan
  2015-06-25 10:41
  co za ciotki piszę te artykuły. wszystko takie tolerancyjne tylko nie toleruje tego jak ktoś się ubiera... żenujące
  0
  zgłoś
 • sam
  2015-06-25 10:56
  Durne pseudodziennikarzyny. To jest wlasnie styl krolewski, tak sie ubieraja damy dworu.
  0
  zgłoś
 • gosc
  2015-06-25 11:14
  niestety praca premiera/kanclerza jest tez praca fizyczna ,ciągle przemieszczanie się,wsiadanie,wysiadanie z samochodu powoduje,ze spodnie sa wygodniejsze ale tutaj wygląda dobrze
  0
  zgłoś
 • Q
  2015-06-25 11:20
  królowa w jeszcze gorszym więc co za różnica!
  3
  zgłoś
 • m-53
  2015-06-25 11:59
  powalający to jest tytuł i poziom autorki (autora?)
  Domyślam się, że to tzw. blagierka modowa
  0
  zgłoś
 • kaszub1612
  2015-06-25 12:00
  Tylko pruski blekit dla pani Merkel a to przciez spotkanie dwoch Niemek
  0
  zgłoś
 • degust
  2015-06-25 12:22
  Zajmijcie się lepiej kreacją pierwszej damy, pani Danieli Schadt. Ta zdecydowanie jest najgorsza!
  0
  zgłoś
 • Europejczyk
  2015-06-25 14:05
  To dobrze swiadczy o Angeli Merkel, ktora nie jest szlachcianka, wiec przyszla ubrana skromnie na spotkanie z Elzbieta II. W Niemczech jest takie powiedzenie : Mehr sein als erscheinen - a sukcesy gospodarcze Niemiec pokazuja, ze i plebejuszki oraz plebejusze moga wiele osiagnac - jezeli sa pracowici.
  0
  zgłoś
 • pyra
  2015-06-25 14:13
  A Ja muślałem że to jest rakieta na orbite (START)
  1
  zgłoś
 • libero2015
  2015-06-25 14:44
  Wiadomo, że Merkel kobiecością nie powala, ale nazywanie jej stroju modowym koszmarkiem w zestawieniu ze strojem Eli jest totalnym nieporozumieniem. Ta druga przecież ubrana jest jak szmaciana lalka z wiejskiej chata
  0
  zgłoś
 • Szofer
  2015-06-25 15:27
  A co się będzie ubierać dla jakiejś krulowej nawet puszorek jej przebija przez materiał,królowa to zwykła kobieta je i oddycha jak każdy.
  0
  zgłoś
 • Pateks
  2015-06-25 15:45
  A wlasnie ze ten kostium z dluga suknia jest super a Angela Merkel wyglada w tej stylizacjii naprawde fajnie a i kolor jest bardzo ladny dobrze dobrany .
  0
  zgłoś
 • m
  2015-06-25 15:51
  w Polsce mamy też damę Grodzką
  Grodzka” jest oczywiście zwalistym chłopem przebierającym się w damskie ciuchy. Świadczy o tym m.in. niezwykła ochrona, jakiej podlega jego „intymność”, podczas gdy media nie mają żadnych hamulców w grzebaniu się w intymnościach innych osób.
  Wyrok sądu jest ********* sędzia jest ****** skoro zakazuje mówić prawdę: „Grodzka” była i jest Bęgowskim. Nie zmieni tego żaden „wyrok” sądu.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama