Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Odkryj się na wiosnę! Praktyczna lekcja dobierania ubrań do sylwetki

23 lutego 2015, 10:18
Jest to jeden z najbardziej proporcjonalnych typów sylwetki. Ramiona są prawie tej samej szerokości co biodra, talia jest zaznaczona i dosyć długa. Biust Wazy jest średniej wielkości. Nogi w tym typie sylwetki są długie i raczej szczupłe. Idealne dla tego typu sylwetki są klasyczne, sportowe, kroje: spodnie rurki, obcisłe spódnice. Panie mające sylwetkę wazy mogą pozwolić sobie na więcej ekstrawagancji w postaci noszenia ubrań oraz dodatków z różnymi wzorami.
Jest to jeden z najbardziej proporcjonalnych typów sylwetki. Ramiona są prawie tej samej szerokości co biodra, talia jest zaznaczona i dosyć długa. Biust Wazy jest średniej wielkości. Nogi w tym typie sylwetki są długie i raczej szczupłe. Idealne dla tego typu sylwetki są klasyczne, sportowe, kroje: spodnie rurki, obcisłe spódnice. Panie mające sylwetkę wazy mogą pozwolić sobie na więcej ekstrawagancji w postaci noszenia ubrań oraz dodatków z różnymi wzorami. / Media
Trendy zmieniają się co sezon, dlatego nie warto za nimi ślepo podążać. Warto wyciągać z nich elementy, które uzupełniają nasz styl i pasują do naszej sylwetki. Według badań, wiele Polek wciąż nie wie, w czym wygląda dobrze, a czego musi unikać. Każda z nas jest inna, dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, do którego typu przynależymy i w czym na pewno będzie nam dobrze, a w czym źle. Możemy jednak na podstawie kilku charakterystycznych elementów sylwetki określić, który typ przypominamy najbardziej. Jak to zrobić? Radzimy wspólnie z ekspertami marki Gabriella.
Reklama
Reklama
Tematy:
bielizna modelująca moda styl typy sylwetki kobiecej moda wiosna/lato 2015 bielizna

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama