Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nie tylko bawełniane gacie! Bielizna odstraszająca mężczyzn

5 kwietnia 2015, 10:05
Choć dzisiejsze warianty modelujące nie wyglądają już jak te z filmu o Bridget Jones, pozostaw je lepiej poza zasięgiem wzroku Twojego ukochanego. Dla większości Panów dalej kojarzone są bowiem jako symbol aseksualności. Niech pozostaną więc one Twoją słodką tajemnicą.
Choć dzisiejsze warianty modelujące nie wyglądają już jak te z filmu o Bridget Jones, pozostaw je lepiej poza zasięgiem wzroku Twojego ukochanego. Dla większości Panów dalej kojarzone są bowiem jako symbol aseksualności. Niech pozostaną więc one Twoją słodką tajemnicą. / Shutterstock
Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i lubią napawać się pięknem kobiecych kształtów. Te odziane dodatkowo w seksowną bieliznę sprawiają, że krew krąży szybciej, a Twój wybranek ma ochotę zerwać z Ciebie ubranie. Nie wszystkie jednak trendy trafiają w gusta płci przeciwnej. Brafitterka marki Dalia zdradza, które mogą bardziej odstraszyć, niż przyciągnąć partnera.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda dalia bielizna

Powiązane

Reklama

Komentarze(7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • mysianora
  2015-04-05 18:35:05
  Ale glupoty!!Bzdury,ktorych nie warto brac powaznie!
  0
 • Sexta
  2015-04-05 10:48:05
  Dobre w burdelu. W małżeńskim łożu milszy dotyk naturalnego ciepła kobiecości.
  0
 • Arno
  2015-04-06 08:21:20
  Co za seksistowski artykuł
  0
 • kryso
  2015-04-05 22:54:49
  facetowi chce sie ruchac albo NIE. I tyle w temacie GACI,
  0
 • adelaide
  2015-04-05 17:34:30
  Doradcy hrabiego z ruskiej budy spróbowali chyba, jakiej ruskiej berbeluchy,
  i dlatego tak szpetnie Jaśnie hrabiemu poradzili ?! A może onże sam to wymyślił ?
  i wprowadza ruskie obyczaje ?!!

  Bo cóż to się dzieje w Rzeczypospolitej Polskiej ? Nowe jakieś, ruskie zwyczaje ?

  Zakaz noszenia krzyżyków w kancelarii Komorowskiego? A na Wielkanoc świeckie życzenia. Czy dla przypodobania się postkomunie i wojującym ateistom ?!! Ale dlaczego prezydent nie wystąpił z rodziną, tylko z jakąś straszną zgrają ?!!


  Zaskakującej wypowiedzi udzieliła znajoma tłumaczki pracującej przez pewien czas dla Kancelarii Prezydenta. Według Jej relacji, w czasie oficjalnych spotkań koleżance nakazywano, aby zdejmowała z szyi krzyżyk.

  W opowiedzianą historię wpisują się niestety życzenia, które Anna i Bronisław Komorowscy złożyli Polakom z okazji tegorocznej Wielkanocy. Nie ma w nich słowa o tym, z jakiej okazji obchodzimy to najważniejsze dla chrześcijan święto...

  Para prezydencka przekazała Polakom życzenia, jakoby z okazji Wielkanocy. Przekazała je ustami Bronisława Komorowskiego, który życzył nam, radości i miłej atmosfery. A przede wszystkim, by zarówno przy rodzinnym stole, jak
  i w Polsce, wyciszyły się spory i konflikty. Nic nie powiedział o tym, że Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie obchodzone przez Polaków. Byłam przekonana, że te życzenia, prezydent przekaże występując w gronie swojej licznej rodziny a przynajmniej, razem z Małżonką.

  Tymczasem, pan prezydent wystąpił, w towarzystwie jakiejś strasznej zgrai, conajmniej średniostarszych, bardziej niż średniostrasznych, nieogolonych osobników, jakby z epoki Breżniewa.

  Widzieliście te straszne giemby ? toż to sztuka w sztukę, pisz wymaluj mordy jakieś, zakazane, jakby niepolskie, jakby sowieckie, z kgb !

  Mój dziadek, gdyby żył, pewnie powiedziałby, że są z nkwd.

  Wystąpili w towarzystwie prezydenta, Rzeczypospolitej Polskiej, w dniu największego, najważniejszego także dla Polaków, święta chrześcijańskiego, a nawet się nie ogolili, toż to nie po polsku, nie po chrześcijańsku, czyżby to były mordy z WSI ?

  A w ogóle skąd takie szpetne mordy prezydent wytrzasnął ?

  Skąd ? Czyj to pomysł ? aby z nimi, a nie z rodziną prezydent, w takiej chwili

  wystąpił ?! Toż to dopiero obciach ! Byłoby śmiszno gdyby nie było tak straszno !

  Doradcy prezydenta powinni za to dostać po staropolsku baty albo po sto kijów!
  0
 • gosc
  2015-04-07 14:17:51
  A może by tak brafitterka marki Dalia zdradziła, co odstrasza kobiety...
  0
 • bhuu
  2015-04-08 12:14:54
  jak panu staje z wielkim trudem , albo wcale, to zawsze bedzie, albo za malo, albo za duzo, albo ogolnie nie tak i coby nie bylo ubrane bedzie dla pana anty...
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama