Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Urok nieoczywistych połączeń: jesienna kolekcja Monica Nera

6 października 2014, 08:23
Nikt nie opanował sztuki celebrowania beztroskiego a przy tym ponadczasowego stylu miejskiej elegancji tak jak Włosi. Włoskie stylizacje to triumfalne połączenie dbałości o jakość i detal z nonszalancką awangardą, prostoty z oryginalnością. Mieszkająca przez wiele lat we Włoszech projektantka Monica Nera właśnie ze swoich włoskich doświadczeń czerpie inspiracje do tworzonych przez siebie kolekcji. Dobierając starannie każdy materiał, aranżuje stylizacje będące symbolem jakości, elegancji i luksusu.
Nikt nie opanował sztuki celebrowania beztroskiego a przy tym ponadczasowego stylu miejskiej elegancji tak jak Włosi. Włoskie stylizacje to triumfalne połączenie dbałości o jakość i detal z nonszalancką awangardą, prostoty z oryginalnością. Mieszkająca przez wiele lat we Włoszech projektantka Monica Nera właśnie ze swoich włoskich doświadczeń czerpie inspiracje do tworzonych przez siebie kolekcji. Dobierając starannie każdy materiał, aranżuje stylizacje będące symbolem jakości, elegancji i luksusu. / Media
Beautifully Cruel – tak zatytułowana została najnowsza kolekcja jesień/zima 2014/2015, stworzona przez projektantkę Monicę Nerę. Stylizacje, do których prezentowania zaproszono modelkę Marzenę Pokrzywińską, powstały z naturalnych, ekskluzywnych, włoskich materiałów, zaś prezentowane fasony łączą w sobie światowe trendy i elementy ubraniowej klasyki.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda styl moda jesień/zima 2014/2015 monica nera

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama