Warszawa
Reklama

Na jesień jak znalazł! Piekielnie modne STYLIZACJE w wojskowym klimacie

7 października 2014, 09:17
Parka z kapturem obszytym futerkiem ze sklepu Laredoute.pl to doskonała opcja na chłodne, jesienne dni. Można zestawić ją z jeansami oraz jasnym swetrem. Dobrać do tego oficerki albo kalosze oraz bordową torebkę, która rozświetli nieco ten look.
Parka z kapturem obszytym futerkiem ze sklepu Laredoute.pl to doskonała opcja na chłodne, jesienne dni. Można zestawić ją z jeansami oraz jasnym swetrem. Dobrać do tego oficerki albo kalosze oraz bordową torebkę, która rozświetli nieco ten look. / Media
Jesień to dobry czas na to, by by poeksperymentować z wojskowym stylem. Ciepłe parki, skórzane kurtki i ciężkie buty wbrew pozorom dają wiele możliwości. Charakterystyczne dla tego stylu ubrania i dodatki można łączyć ze sobą, albo z innymi rzeczami. I choć trend militarny kocha się w odcieniach zgniłej zieleni, granatu czy czerni, warto czasem urozmaicić go np. o bordowe akcenty. Przedstawiamy 3 jesienne zestawy w militarnym stylu.

Powiązane

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama