Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zobacz gwiazdy mody na Fashion Week Poland

13 października 2010, 10:40
Media
Oto najbardziej prestiżowa impreza modowa i zarazem największe święto mody w Polsce! Ruszył Łódzki Fashion Filosophy Fashion Week Poland, wpisujący się w tradycję światowych tygodni mody. My również mamy czym się pochwalić w tym dziedzinie. Zobaczymy już uznanych rodzimych i zagranicznych projektantów oraz wschodzące gwiazdy mody. Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska i Joanna Klimas to tylko niektóre z wielkich nazwisk obecnych na imprezie. Gośćmi specjalnymi będą zaś: odkrycie ostatniego berlińskiego Fashion Week Dawid Tomaszewski oraz Thorbjorn Udam i Miguel Vieira. Zobacz niezwykłe zdjęcia gwiazd mody i ich projektów w obiektywach uznanych fotografików!
Reklama
Reklama
Tematy:
Joanna Klimas Agata Wojtkiewicz Natasha Pavluchenko Fashion Week Andrzej Lisowski-Delikatessen Miguel Vieira Thorbjorn Udam Dawid Tomaszewski fashion week poland Natalia Jaroszewska Plich Paprocki & Brzozowski

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama