Inne
Reklama
Inne

Gatta Active stworzyła nową linię – Gatta Active Dance – profesjonalną linię stylowych ubrań przeznaczonych dla tancerzy oraz dla wszystkich osób, które pragną kreować swój niepokorny, szalony image.

Inne

Jazz, funk, dancehall, gorące rytmy Jamajki – współczesny taniec to świadomość własnego ciała, to spontaniczność, żywiołowość połączona z precyzyjną techniką, to energia i radość życia. To również sposób na wyrażenie swojej osobowości i kreowanie własnego stylu. W tym celu niezbędna jest również moda.

W ramach kolekcji Gatta Active Dance powstały linie ubrań oraz dodatków przeznaczonych do tańców takich jak jazz, funk, dancehall czy tańce jamajskie. Stylowe ubrania jak szorty, pumpy, bluzy uzupełnia szereg dodatków (chusty, piny, torby). Zostały one stworzone i zaprojektowane przez grupę profesjonalnych stylistów oraz tancerzy – odzwierciedlają zatem nie tylko najnowsze trendy, ale i charakter danego tańca. W ich wykonaniu położono nacisk nie tylko na fason, ale i na wykonanie – jakość materiałów, sposób wykończenia.

Ubrania i dodatki Gatta Active Dance można będzie kupić już od 15 września w internetowym sklepie marki oraz w szkołach tańca na terenie całej Polski.