Inne
Reklama

Lara Stone zbiera pochwały za zaokrąglone kształty i subtelną twarz o oryginalnych rysach - a jednocześnie za podobieństwo do legendarnego obiektu męskich westchnień, słynnej BB, czyli Brigitte Bardot. Podobnie jak ona potrząsa burzą blond włosów, a w uśmiechu odsłania wyraźną przerwę w garniturze białych zębów - oczywiście ziejąca między górnymi jedynkami.

MODELKA NUMER JEDEN

Lara podbiła świat mody. Otwiera pokazy wszystkich liczących się domów mody. Prada podpisała z nią kontrakt na wyłączność, francuski "Vogue" zadedykował jej cały lutowy numer - wieszcząc powrót do kobiecych i zaokrąglonych kształtów w stylu namiętnej BB.

Urodzona w Holandii Stone pojawiła się na rynku w 1999 roku, gdY weszła do konkursu Elite Model Look. Nie wygrała, ale już wtedy dostrzeżono jej potencjał. Przełomem był debiut na wybiegu, gdy zaprezentowała kolekcję od Givenchy.

Ten sezon należy już do niej. Odnowiła kontrakt z Givenchy i Hugo Bossem, została twarzą Jeana Paula Gaultiera i Jaeger. Ostatnio wystąpiła w 14 pokazach w przeciągu 19 dni. "Laura jest stylowa, pewna siebie, szykowna, a co najważniejsze - jest prawdziwą kobietą" - chwali modelkę Belinda Earl, szefowa Jaeger.

________________

NIE PRZEGAP:

>>> Dramatyczne skutki "upiększania" się
>>> Foremniak tylko nago czuje się wolna
>>> Przegrał w karty swoją córkę