Inne
Reklama
Inne

Na potrzeby najnowszej kampanii Agent Provocateur stworzył całą serię superbohaterek. Kobiety pochodzące z planety zwanej Voluptura (z ang. Voluptous – zmysłowy).

Pierwsza część przygód herosek to misja na Ziemi. W roli głównej Crystalina, Pantheria i Elmira. Zobacz piękności w ich niezwykle seksownych „kostiumach”.

Linia obfituje w jaskrawe kolory, między innymi neonową zieleń i elektryczny błękit. Hitem sezonu ma stać się wdzianko Pantherii – drapieżne cętki dzikiej pantery, otoczone subtelną koronką. Nawet gospodyni domowa mogłaby w tym stroju od czasu do czasu wyzwolić w sobie dzikość za zamkniętymi drzwiami sypialni.

Propozycją dla odważnych są stroje Hornette (Pani Szerszeń) i Bullet (kula). Pierwsza przyodziana jest w mocno wyciętą krwistoczerwoną kreację a wdzianko drugiej, przyodzobioone kryształem górskim nie pozostawia prawie nic do ukrycia. Dla odważnych – nie tylko wyuzdanych, ale i gotowych na pokazanie ciała w całej okazałości.

W tym doborowym towarzystwie można znaleźć Elmirę the Explorer (Badaczkę), kapitan statku w roli nowoczesnej Lary Croft, odzianej w t-shirt w formie gorsetu.

Jak zapewniają producenci, bielizna nadaje się nie tylko dla superbohaterek, ale i dla zwykłych śmiertelniczek. Miękkie koronki i jedwab mają zapewnić komfort codziennego noszenia, a wybór fasonów – znalezienia czegoś dla siebie.