Projekty Stelli tchną świeżością. Zdolna projektantka tworzy rzeczy piękne, ale i użyteczne. I na tej właśnie płaszczyźnie spotyka się z marką Adidas. Sportowe ciuszki ozdobione kultowymi trzema paskami charakteryzują się świetną jakością - sportowcy zawodowi i amatorzy cenią sobie doskonałe tkaniny i przemyślane kroje.

ORYGINALNE I DOŚĆ DROGIE

Jesienna kolekcja A.D. 2009 jest całkowicie organiczna - wszystkie proponowane produkty wykonano z ekologicznych tworzyw. Jak mówi autorka kolekcji: "Każdego roku staramy się ulepszać stroje sportowe w sposób, który nadawałby im superobjętość, pozwalał osiągać lepsze wyniki w sporcie oraz w żadnym stopniu nie zagrażałby środowisku. W tym sezonie mamy to wszystko: wspaniałe stroje i znaczną przewagę".

Jesienne zestawy sportowe łączą więc w sobie użyteczność i piękno. Stella postawiła na błyszczące nadruki, swoje ulubione przygaszone barwy oraz graficzne wzory. Nie zabrakło także interesujących detali, którym Mccartney zawsze poświęca wiele uwagi. W produkcji materiałów zastosowano najnowocześniejsze metody - tkaniny wspaniale dopasowują się do ciała, nie obcierają, mają specjalistyczne systemy odprowadzania potu na zewnątrz. W takim stroju nawet największy wysiłek jest niestraszny!

Ubrania są dostępne w sklepach od sierpnia 2009. Ceny wahają się między 199 zł za top a 1319 zł za nowoczesną kurtkę z serii Golf Performance. Oczywiście w kolekcji nie zabrakło obuwia - sportowe balerinki Ordile można nabyć za ok. 300 zł, zimowe buty Neevio to wydatek rzędu 900 zł.

_______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz najbardziej kuse kimono świata
>>> Ile ta gwiazdeczka wydaje na swoją urodę?
>>> Najpiękniejszy uśmiech show-biznesu