Anna Dymna

Wielka dama polskiego filmu i teatru nie raz i nie dwa spotykała się z zarzutem: "Kiedyś była pani taka piękna, wiotka, a teraz tak bardzo przytyła. Dlaczego?". Każde takie niezbyt taktowne pytanie zbywa z łagodnym uśmiechem na twarzy. Uśmiechem, który wszystkim podopiecznym jej fundacji "Mimo wszystko" kojarzy się ze słońcem. I czy w naprawdę ważne jest to, że ktoś ma na sobie parę kilo więcej, niż wymaga tego jakaś niezrozumiała moda zza Oceanu?

Dorota Wellman

Gdyby obok niej wybuchł wulkan, to na pewno nikt by na to nie patrzył, bo wszystkie oczy byłyby skierowane na Dorotę. Jest puszysta (jak to słowo do niej nie pasuje!) i przy tym piekielnie seksowna. Ma ładny biust, ładne oczy i zgrabne nogi. To plus wielki intelekt czyni ją w oczach mężczyzn naprawdę atrakcyjną.

Ewa Bem

Gdy śpiewa, wokół robi się ciepło. Ewa Bem niejedokrotnie wspomniała publicznie o swoich problemach z nadwagą i co do jednego się zgadzamy: gdy dodatkowe kilogramy szkodzą zdrowiu, należy się ich pozbyć. Ale bez przesady. Wychudzona Ewa Bem nie byłaby już tą samą wspaniałą, zmysłową wokalistką.

____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Mężczyźni też odsysają sobie tłuszcz!
>>> Ubierz się jak prawdziwa gwiazda
>>> Elegancja i kobiecość od Donny Karan