Skórzane wdzianka można było ostatnio zaobserwować na ciałach znanych osobistości show-biznesu.

NIEGRZECZNIE, ELEGANCKO...

Angelina Jolie pojawiła się w czarnej skórzanej sukience na premierze filmu "Inglorious Bastards". Piękna aktorka, choć w tym roku wyjątkowo nie zagościła na liście najlepiej ubranych ludzi świata, ma opinię trendsetterki, dlatego jeśli coś założy, z dużym prawdopodobieństwem może to stać się hitem sezonu. Elegancka ale zarazem niegrzeczna suknia Angeliny projektu Michaela Korsa zrobiła sensację.

Niedługo pózniej również w czarnej skórze wystąpiła odwieczna rywalka Angie. Jennifer Aniston pojawiła się w skórzanym gorsecie na okładce miesięcznika Elle. Obie panie wybrały raczej elegancki krój swoich skórzanych wdzianek.

... I SPORTOWO

Również inne celebrytki pojawiły się przyodziane w skórę i udowadniają, na jak wiele sposobów można ją nosić. Agyness Deyn skórzaną spódnicę połączyła z T-shirtem z nadrukiem a piosenkarka R&B Alexandra Burke skórzana mini założyła w towarzystwie długiego żakietu. Takie sportowe podejście do skóry ma też Magda Mołek, która w imitujących skórę spodniach wystąpiła na tegorocznym Sopot Festival. Mołek miała jeszcze inną wizję: do spodni założyła biały top na grubych ramiączkach i... turban.

Rockowo-skórzany sznyt podchwyciły domy mody: na przykład Balmain i Yves Saint Laurent. Kogo jednak nie stać na ich propozycje, może udać się do sieciowych sklepów. Już teraz można znaleźć skórzane i imitujące skórę elementy garderoby, a nadchodząca jesień powinna przynieść ich znacznie więcej.Reklama

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto najseksowniejsze żyjące gwiazdy
>>> Najlepszy dowcip należy do Demi Moore
>>> Oto mistrzyni kobiecych kształtów