Inne
Reklama
Inne

Stopa opatulona pancernym obuwiem wygląda jak więzień własnej próżności. Na lato proponuje się obuwie typu gladiatorki, gdzie stopa właściwie cała poza piętą jest zakryta, a jeszcze dźwiga na sobie ćwieki czy łańcuszki.

MARZENIE SADOMASOCHISTKI

Jedną z takich propozycji są na przykład czarne szpile Balmain, które wrzucają nasze stopy za kratki nabite metalowymi zdobieniami. Ta przyjemność pozbawienia naszej stopy słońca będzie nas kosztowała raptem 845 euro, podobnie jest z butami od Christina Louboutina, które pozostawiają wolne tylko czubki palców, a sięgają wysoko za kostkę. Ich cena to 755 euro.

Jeśli tylko udałoby wam się taką szpilę szybko zdjąć podczas napadu i zaatakować nią napastnika, możecie być pewne swojego sukcesu podczas walki.

Podobnie groźne są buty z nowej kolekcji Prady, które niedawno założyła na czerwony dywan Malin Akerman. Wszystkie modele z tej kolekcji, niezależnie od wysokości szpilki czy stopnia zakrycia stopy, wyposażone są w ozdoby przypominające pawie ogony czy współczesną wersje ostróg. Wyglądają mniej więcej tak, jakby ich właścicielka właśnie najeżyła się na widok nadchodzącej osoby.

Czy nowe buty pasują do nowej kobiety? Agresywnej, pewnej siebie, robiącej karierę za wszelką cenę?

Czy może są kolejnym sposobem na kobiet zniewolenie, bo nie dość, że wmawia im się, że tylko wysokie obcasy są seksowne, to jeszcze ich stopa musi dźwigać ciężkie ozdoby i opala się w kratkę._______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Bruni pokonała królową Elżbietę
>>> Zobacz, kto rozdaje diamenty za darmo
>>> Kobietę trzeba olśnić