Wiele kobiet nadal prześladuje przeświadczenie, że dżinsy wręcz nie mają prawa wystąpić w towarzystwie wysokich szpilek. Nic bardziej mylnego! W tym sezonie jest to dozwolone, a nawet wskazane.

Reklama

Nieśmiertelny dżins tego lata zmieni image z codziennych spodni dziewczyny z sąsiedztwa na połysk glamour. Nosić go mamy do połyskliwych bluzek i dodatków. Najgorętszym zestawieniem będą superobcisłe spodnie rurki w połączeniu z sandałami na wysokim słupku lub szpilkami. Subtelności i elegancji temu zestawieniu doda wracająca do łask mała kopertówka.

BŁYŚNIJ DŻINSEM

Świetny duet stworzą też dżinsy w połączeniu z luksusową biżuterią - złotym naszyjnikiem, wisiorkiem z diamencikami. Albo sznurem pereł, których powrót ogłosili ostatnio najsłynniejsi projektanci.

Sprane dżinsy do szarego bawełnianego topu to zdecydowanie nie najlepsze połączenie. Spróbuj złagodzić prostotę dżinsu bardziej kobiecym, subtelniejszym lub połyskliwym akcentem. Jeśli top to najlepiej ozdobiony małymi cekinami. A jeśli bluzka to koniecznie z miękkiego materiału, np. pomiętej satyny albo z koronki. Nie chcemy przypominać amerykańskich robotników! Ale żeby nie przesadzić z połyskliwymi elementami (szpilki również w tym sezonie często są ozdobione brylancikami i ćwiekami), na tak skompletowany zestaw zarzucić trzeba lansowany obecnie szeroki żakiet. O ile oczywiście jest ci w nim do twarzy, a raczej - do figury...