Gdy Rihanna postanowiła zabawić się w nocnym klubie, było już dość późno. Mimo to na dworze panował skwar. Termometry wskazywały 26 stopni. Być może dlatego seksowna piosenkarka z Barbadosu wskoczyła w skąpą sukienkę i zrezygnowała z włożenia staniczka. Tiulowa czarna góra odsłaniała więc ponętny biust gwiazdy, z kolei dół sukienki zakrywał jedynie pośladki.

Reklama

Jak się można domyślać, tej upalnej nocy przy półnagiej Rihannie nie było jej chłopaka Chrisa Browna. Lateksowe kombinezony, obcisłe szorciki i kuse spódniczki, w których Rihanna koncertuje, są zdaniem partnera zbyt wulgarne. Nie trudno więc wyobrazić sobie, jak zareaguje on na widok zdjęć swojej dziewczyny w supermodnej, acz mocno prześwitującej, tiulowej sukience...

Sceniczne kreacje młodej i ślicznej piosenkarki z Barbadosu:

Rihanna ma słabość do ekscentrycznych butów i bardzo krótkich spódniczek.

Czasem lubi też zaskoczyć wkładając sukienkę sięgającą ziemi. Oczywiście nie za grzeczną: najlepiej tiulową, zwiewną, z mnóstwem falbanek.

Buty wiązane na kostce, strój baleriny, oryginalne nakrycie głowy - dla niej modowe szaleństwo nie ma granic.

Patrząc na Rihannę można odnieść wrażenie, że gwiazda najlepiej czuje się w lateksowych wdziankach, legginsach i skórzanych dodatkach.

Mistrzyni perfekcyjnego makijażu:

Piosenkarka preferuje mocno podkreślone oczy i usta. Amarantowy, czerwony oraz brązowy to kolory szminek, w których w tym sezonie oglądać możemy ją najczęściej.

Bardzo świeżo i uroczo Rihanna wygląda w makijażu naturalnie podkreślającym młodość i egzotyczną urodę.