Inne
Reklama
Inne

Efekt zbierający:

Inne

Biustonosze o usztywnionych miseczkach typu push-up ściągają biust do środka, co pozwala na uzyskanie efektu głębokiego dekoltu. Miseczki takiego stanika często są wzbogacone o poduszeczki, które wypychają lekko piersi, nadając im bardzo okrągły kształt. Ale równie dobrze sprawdzi się usztywniany biustonosz, z miseczką w kształcie trójkąta, z fiszbiną, ale bez poduszek. Efekt ten możemy wykorzystać do sukienek i bluzek z dużym dekoltem. Świetnie będzie się prezentować do kreacji cocktailowych i wieczorowych.

Inne
Inne
Inne

Julie Benz, Nicole Kidman, Sofia Lauren

Inne

Efekt unoszący:

Inne

Zadaniem biustonosza typu balkonik jest uniesienie piersi do góry i nadanie im kształtu lekko wypchniętych jabłuszek. Jest to stanik miękki lub usztywniany z fiszbinami, którego ramiączka wszyte są z boku. Zakłada się go pod sukienki z dużym dekoltem - karo oraz pod bluzki i sweterki.

Russell Simmons, Rene Russo

Efekt modelujący:

Reklama

Gładki biustonosz z usztywnianymi miseczkami nie tylko wymodeluje nasze piersi, ale również je zaokrągli. Świetnie sprawdzi się pod obcisłym ubraniem, topami, sweterkami i bluzkami z materiałów elastycznych, przylegających do ciała.

Helen Mirren, Vanessa Williams, Lorraine Bracco

Efekt utrzymujący:

Biustonosz, który "opakowuje" piersi przeznaczony jest dla kobiet o dużych rozmiarach miseczek, z ciężkim biustem. Najlepiej sprawdzają się te mocno zabudowane, miękkie z fiszbiną. Taki stanik gwarantuje należyte zebranie i podtrzymywanie piersi.

Helen Hunt, Renee Zellweger

Materiał prasowy opracowany na podstawie materiałów prasowych Chantelle Paris.