Jak podaje "Daily Mail”, ponad 20 proc. kobiet, biorących udział w ankiecie na największy wynalazek w historii mody, zagłosowało na biustonosze unoszące piersi. Wygrana push-upa specjalnie nie dziwi. To dzięki niemu kobiecy biust, nawet jeśli nie jest zbyt kształtny i pokaźny, potrafi wyglądać wyjątkowo apetycznie.

Reklama

Na drugim miejscu znalazły się dżinsy z rozszerzanymi nogawkami. Te optycznie wyszczuplające i wydłużające nogi spodnie wyprzedziły obciskające majtki, likwidujące wałeczki w talii i na brzuchu oraz szpilki.

Na piątym miejscu znalazła się zawsze modna mała czarna. To dzięki niej odwieczny dylemat, co założyć na imprezę, na którą zaproszono mnie w ostatniej chwili, stał się łatwiejszy do rozwiązania. Tuż za nią uplasowały się biodrówki, mini spódniczki i bezszwowa bielizna. Kobiety doceniły również pończochy, wyszczuplające rajstopy,stringi, wkładki do biustonoszy powiększające piersi, klapki japonki oraz ołówkowe spódnice.

Styliści podkreślają, że wszystkie docenione wynalazki to absolutna klasyka mody. Coś, w czym my, kobiety, zawsze wyglądamy dobrze i co nigdy nie wychodzi z mody.