Ja Robot

Reklama

Metal i srebro to motyw przewodni kostiumów Beyonce podczas ostatniego światowego tournee. Piosenkarka świadomie nawiązuje do futurystycznej stylistyki. W pewnym momencie pojawia się na scenie w kompletnym stroju robota. Potem jednak zamienia się w piękną syrenę. Zbroję zamienia w długie i krótkie metaliczne sukieneczki.

Robot Dance pani Beckham

W kreacjach scenicznych autorstwa Roberto Cavallego również Victoria Beckham przypomina robota nowej generacji. Problem w tym, że efekt ten nie był do końca zamierzony. Victoria zawsze była sztywna, ale w złotych legginsach jej chude nóżki sprawiają wrażenie, jakby nigdy nie należały do człowieka. Posh miała wyglądać jeszcze bardziej glamour niż do tego pory, a wygląda po prostu nieludzko.

Rycerz zamiast damy

Nicole Kidman na scenie co prawda nie musi występować, ale również jej udało się skomponować dziwaczną futurystyczną kreację. Słynąca z niezwykłego wyczucia mody gwiazda pokazała się na czerwonym dywanie w srebrnym garniturze. Problem w tym, że był zbyt srebrny i zbyt błyszczący. I wyglądał, jakby faktycznie był wykonany z prawdziwej blachy. Do tego zniekształcił kształt zgrabnych nóg aktorki, które nagle zaczęły wyglądać jak bezkształtne kołki. No cóż, nawet damie może zdarzyć się wpadka.