W ten jedyny wieczór w roku każdy na chwilę odsuwa sceptycyzm i cyniczny uśmiech, a zamiast tego w napięciu wyczekuje przepowiedni i wróżb. Tlące się płomienie świeczek, zapach wosku i grzanego wina tworzą wyjątkową, magiczną atmosferę. Nawet jeśli andrzejki spędzasz w domu z przyjaciółmi, warto poświęcić chwilę i przygotować odpowiednią stylizację, która będzie wizualnym dopełnieniem tajemniczej nocy. Idealnie sprawdzą się przy tej okazji błyszczące ubrania oraz srebrne i złote akcesoria. Połyskliwą, ołówkową spódnicę o eleganckim charakterze można stonować dżinsową koszulą z ozdobnym kołnierzykiem. Ważną rolę w tym przypadku będą spełniać dodatki. Zdobiony nitami pasek podkreśli talię, a designerski naszyjnik będzie komponował się z biżuteryjną górą koszuli.

Reklama

W Andrzejki szczególną uwagę zwracamy na buty! To przecież one stanowią główny element niejednej wróżby. Botki na obcasie to idealne uzupełnienie wąskiej spódnicy. Dzięki nim wysmuklimy sylwetkę i dodamy stylizacji bardziej casualowego charakteru. Jeśli wieczór magii zamierzasz spędzić poza domem, dobrze jest przygotować się na mróz i porywisty wiatr, który zagwarantuje atmosferę rodem z filmu grozy. Koniecznym elementem będzie ciepła kurtka bądź futro. Kolorowe futra są teraz w modzie, dlatego warto wykorzystać ich urok w zimną noc. Spodnie z połyskliwego materiału to alternatywa dla eleganckich sukienek. W efektowny sposób stworzą podstawę stylizacji. Dopełnieniem ekstrawaganckiej całości może być już tylko torebka – nieduża i klasyczna o oryginalnym wykończeniu.

Zanim zaczniesz wróżyć z kart... / Media

Miesiąc po Halloween powraca do nas tajemnicza aura, tym razem przepełniona wróżbami i przepowiadaniem przyszłości. Karty, lanie wosku i inne rytuały to świetna zabawa oraz doskonały sposób na spotkanie z przyjaciółmi. Zanim nadejdą Andrzejki, warto wyczarować stylizacje idealne na ten wieczór i razem ze znajomymi upolować znakomite okazje w centrum handlowym Plac Unii City Shopping przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie!