Najbardziej popularnym sposobem wywróżenia szybkiego zamążpójścia jest zabawa z butami. Panny ustawiają buty z lewej nogi jeden za drugim w pokoju, po czym ostatni przestawiają na początek tak długo aż pierwszy but nie dotknie progu. Panna, której but pierwszy dotknie progu, pierwsza wyjdzie za mąż.

Reklama
Tunika - Just Cavalli www.zalando.pl , torebka – Guess www.riccardo.pl, zegarek - Guess www.riccardo.pl, pomadka i lakiery – Dior, buty – Nessi www.nessi.com.pl / Media

Zapewne większość z Was ma już plany na ten wyjątkowy wieczór, ale czy zaplanowałyście już stylizacje? Wieczór andrzejkowy, to nie tylko wróżby, ale i świetne imprezy. Impreza w domu z przyjaciółmi? Szalony gorący clubbing? Czy może romantyczna kolacja we dwoje? Mamy dla Was propozycje stylizacji na ten wyjątkowy wieczór.

Spodnie - Pepe Jeans, bluzka - Guess www.riccardo.pl, Kardigan – Replay, torba – Mexx, buty – Nessi www.nessi.com.pl / Media

Pamiętajcie, że zgodnie ze staropolskim obyczajami „Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście”, zatem ten wieczór musi być idealny, aby cały rok był świetny.

Zobaczcie, co założyć na Andrzejki, aby wyglądać modnie i całą imprezę bawić się szałowo.