Dziewczynka będzie współtworzyć kolekcję, ale też prowadzić fachowy blog. Suri od dawna wymieniana jest w czołówce najbardziej elegancko ubranych dzieci celebrytów. Jeśli wierzyć prasowym plotkom, mimo młodego wieku, bardzo interesuje się trendami w modzie i ponoć sama zazwyczaj wybiera sobie stroje i dodatki. Teraz będzie współpracować z uznaną w Stanach Zjednoczonych stylistką Jeanne Yang.

Reklama

Podczas ubiegłorocznych Nowojorskich Dni Mody po raz pierwszy modelki prezentowały kolekcję ubrań spod znaku Holmes&Yang. Teraz pod tym samym szyldem będzie tworzona linia "Suri".

W sumie nie dziwi ten pomysł, bowiem odkąd Katie Holmes rozwiodła się w czerwcu z Tomem Cruisem i przeprowadziła do Nowego Jorku, zastępy paparazzi czujnie śledzą każdy krok aktorki oraz jej córki. Efekt? Zdjęcia pań można zobaczyć na kolumnach najbardziej znanych tytułów prasowych na całym świecie.

Obiektywom aparatów fotograficznych nie umyka też praktycznie żadna wizyta jej ojca i wspólnie spędzony weekend. Tym bardziej, że 50-letni gwiazdor należy do bardzo zapracowanych i mocno rozchwytywanych person Hollywood.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!