Spódnica ołówkowa

Reklama

Ten klasyczny krój spódnicy, która jest dopasowana w biodrach a lekko zwęża się ku dołowi, przeznaczony jest dla kobiet, które uważają, że uda i biodra są najatrakcyjniejszą częścią ich ciała. Ten model idealnie wydłuża nogi i zaokrągla pupę. Nie nadaje się jednak dla kobiet, które mają szerokie biodra, bardzo dużą pupę i masywne uda. Jeżeli mamy spódnicę z podwyższonym stanem – będzie doskonała dla dziewczyn ze szczupłą talią. Pasek idealnie pasuje do spódnicy ołówkowej. Szeroki należy związać w talii, natomiast wąski można umieścić nawet na wysokości bioder. W tym sezonie rządzi ołówek w kolorze srebrnym!

Spódnica rozkloszowana

To się nosi tej wiosny! / Materiały Prasowe

To absolutny hit tego sezonu. Koniecznie w skórzanej wersji! Spódnice mogą być rozkloszowane w różny sposób z koła, półkola bądź mogą zawierać kliny. Poleca się je szczególnie kobietom o pełniejszej pupie, ponieważ wizualnie nadają pośladkom subtelny kształt litery S. Nie poleca się tego kroju dla rozmiaru 40-42. W takim wypadku wszelkie plisy i falbany dodają kilogramów. Plisy natomiast dobrze pasują do sylwetki z szerokimi ramionami i szczupłą dolną częścią ciała, wówczas powodują, że sylwetka staje się bardziej proporcjonalna.

Spódnica z motywem łusek

To się nosi tej wiosny! / Materiały Prasowe

Spódnica ta, choć posiada dość klasyczny krój, bardzo mocno skupia uwagę na biodrach i pupie. Jest na tyle ozdobna, że należy ostrożnie podchodzić do wszelkich dodatków, gdyż łuski same w sobie są ozdobą. Spódnica idealnie pasuje do szczupłej sylwetki. Szczególnie polecana jest dla kobiet z małą pupą, gdyż optycznie nadaje nam objętości. Jest oryginalnym dodatkiem, który genialnie przełamuje rutynę. Nie poleca się jej dla kobiet z szeroką talią oraz biodrami – gdyż nie wpływa to korzystnie na sylwetkę, skracając ją.