Każda z nas pragnie w swojej garderobie mieć wyjątkową sukienkę, która nie tylko podkreśli walory sylwetki, ale i naszą indywidualność. Długość, kolor, materiał – zwracamy uwagę na każdy detal, by móc wyróżnić się z tłumu. Stabo wychodzi nam naprzeciw i proponuje w tym sezonie świetnie skrojone sukienki, które kolorem i detalem przyciągną wzrok niejednej koleżanki!

Reklama
Modne i praktyczne / Media

Nowy lookbook kolekcji zima 2012/2013 to przede wszystkim oryginalne sukienki, które podkreślą nasze kobiece kształty i nietuzinkową osobowość. Zaznaczona talia, delikatne marszczenia oraz mocne kolory i nadruki są wszechobecne w najnowszych propozycjach marki. Panelowe propozycje wyszczuplą sylwetkę, a dzianinowe sukienki, przy odpowiednich dodatkach, stanowią doskonałą propozycję zarówno na pracowity dzień i romantyczny wieczór. Wielbicielki mocnych kolorów również znajdą tu coś dla siebie. Intensywna fuksja, ciepła żółć czy czerwień z pewnością ożywią ponurą, zimową garderobę pełną ciepłych swetrów i płaszczy!

Modne i praktyczne / Media

Mim iż zima już w pełni i dookoła jest szaro i buro, nie poddawajmy się smętnej aurze! Kolorowe sukienki rozbudzą w nas dobre samopoczucie i sprawią, że będziemy pewne siebie w każdy, nawet najchłodniejszy dzień!

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!