Styl Chiary Ferragni, prowadzącej blog theblondesalad.com to eklektyzm w każdym calu. Blogerka umiejętnie łączy trendy, przez co efekt jest piorunujący. Do stworzenia pierwszej stylizacji zainspirowała nas długa suknia z górą ozdobioną mięsistą koronką, którą Chiara zaprezentowała w jednym ze swoich wpisów. Podobny zestaw można stworzyć łącząc zwiewną, maxi spódnicę z koronkowym topem. Dodając do niego złote dodatki podkreślimy elegancki charakter kreacji.

Reklama

Inspiracją do stworzenia kolejnej propozycji była Kavita Donkersley, prowadząca bloga shewearsfashion.com. Jej wyrazisty styl i uroda stanowią duet idealny. W oparciu o stylizację Kavity stworzyliśmy zestaw dla Pań, które lubią mocne kolory i wyraziste dodatki. Czerwona sukienka pięknie podkreśla każdy typ urody, a luźny fason ukryje niedoskonałości sylwetki. Duża biżuteria podkreśli oryginalność stroju.

Inspiracje z blogów / Media

Ostatnia stylizacja jest zainspirowana noworocznym zestawem Wendy, prowadzącej bloga wendyslookbook.com. Cekinowe spodnie to świetna alternatywa dla kobiet, które nie czują się komfortowo w spódnicach i sukienkach. Aby zrównoważyć bogaty dół, wystarczy na górę założyć wzorzysty top i prostą marynarkę. Proste dodatki jak kopertówka i czarne szpilki w niewymuszony sposób uzupełnią stylizację.

Inspiracje z blogów / Media