Według ekspertów pierwsze miejsce na liście, to wielka zasługa młodej księżnej Cambridge Catherine, która zdobyła uznanie miłośników mody pełnym wdzięku połączeniem kreacji takich projektantów jak Alexander McQueen z ubraniami kupowanymi w sieciowych sklepach. Potem były one natychmiast rozchwytywane przez klientki. To oraz fakt, że księżna znalazła się na liście najlepiej ubranych kobiet świata już po raz trzeci, dowodzi, że miała rację, rezygnując z usług nadwornego stylisty, skoro sama wie dobrze, co ma nosić.

Reklama

27-letni szwagier księżnej Kate, książę Harry, zwyciężył w konkurencji najlepiej ubranych mężczyzn.

Zawsze stylowi! / PAP/EPA

To wielki sukces, bowiem - podobnie jak drugi na liście mistrz futbolu amerykańskiego Tom Brady - książę dopiero debiutuje w tym zestawieniu. Poza nimi na czele listy znaleźli się m.in. raper Jay-Z, amerykańscy celebryci telewizyjni oraz wielu innych sportowców.

Na liście kobiet dominują z kolei aktorki i modelki, m.in. Jessica Chastain (będzie na okładce wrześniowego numeru dla prenumeratorów) Diane Kruger, Fan Bingbing, Lea Seydoux, Elettra Wiedemann; jest też piosenkarka Alicia Keys.

W kategorii "najlepiej ubrana para" zwyciężyli brytyjski aktor Colin Firth z żoną Livią.