Kiedy za oknem słońce, a ty musisz spędzać godziny w pracy, jedyne, o czym marzysz, to weekendowy wypad za miasto, gdzie zamiast szpilek i dopasowanego garnituru możesz włożyć trampki i legginsy. Jak zatem przetrwać latem w miejskiej dżungli, kiedy do weekendu wciąż daleko? Połącz styl sportowy i elegancki, tworząc zestaw idealny dla aktywnej kobiety sukcesu.

Reklama

Miejski sportowy look to nic innego jak odrobina luzu w ubiorze, przyprawiona szczyptą elegancji - idealna propozycja dla kobiet, które cenią wygodę, ale nie chcą do końca rezygnować
z codziennego szyku. Dzięki kilku prostym zasadom styl ten bez problemu możesz przenieść do swojego codziennego mundurka. Istotne są detale i równowaga.

Ten trend pozwala być modną w każdej sytuacji / Materiały Prasowe

Bawełniane, sportowe spodnie czy bluza z kapturem to zbyt wiele nawet dla najbardziej liberalnego szefa. Sportowy nacisk połóż na tę część garderoby, w której czujesz się najmniej swobodnie. Nie lubisz koszul? Włóż więc sportowy tank top! Uzupełnij go jednak o marynarkę w modnym, soczystym kolorze i gustowną biżuterię. Postaw też na płaskie buty, które wciąż eleganckie, nadadzą oficjalnej stylizacji nieco bardziej luźnego stylu. Wszystko to zestaw zgodnie ze swoim ulubionym tegorocznym trendem, a sukces w pokonywaniu niechęci do gorącego lata gwarantowany!

Ten trend pozwala być modną w każdej sytuacji / Materiały Prasowe